You are currently viewing Redmi K70 Ultra گواهینامه 3C را با پشتیبانی از شارژر 120 واتی دریافت کرد

Redmi K70 Ultra گواهینامه 3C را با پشتیبانی از شارژر 120 واتی دریافت کرد


احتمالا زمان زیادی تا افتتاحیه باقی مانده است Redmi K70 Ultra تا کنون شایعات زیادی در مورد این گوشی هوشمند به بیرون درز کرده و عرضه این دستگاه در بازار چین به طور رسمی تایید شده است. در حال حاضر، Redmi K70 Ultra با پشتیبانی از شارژر 120 واتی در میان داده های گواهی 3C دیده می شود. با ترنجی برای اطلاع از جزئیات این گزارش با ما همراه باشید.

زمان زیادی تا معرفی Redmi K70 Ultra باقی نمانده است

همانطور که می دانید، جانشین Redmi K70 Ultra است Redmi K60 Ultra شاید سال گذشته معرفی شده باشد. اکنون Digital Chat Station موفق به شناسایی Redmi K70 Ultra با شماره مدل 2407FRK8EC در پایگاه داده 3C شده است. دریافت گواهینامه مذکور حاکی از آن است که این گوشی هوشمند به زودی در چین عرضه خواهد شد. این گوشی جدید Redmi از شارژرهای MDY-14-ED و MDY-16-EB پشتیبانی می کند. حداکثر توان این شارژرها 120 وات است.

Redmi K70 Ultra از شارژر 120 واتی در داده های تایید 3C پشتیبانی می کند

اخیراً فاش شده است که K70 Ultra دارای باتری 5500 میلی آمپر ساعتی است که 10 درصد بزرگتر از نسل قبلی است. انتظار می رود این گوشی ردمی آینده دارای صفحه نمایش OLED با وضوح 1.5K باشد. گفته می شود این دستگاه دارای صفحه نمایش دو هسته ای اختصاصی است. پسندیدن گیزموچینا او اشاره می کند، احتمالا تراشه Mediatek Dimensity 9300 Plus وظیفه تامین قدرت پردازش مورد نیاز Redmi K70 Ultra را بر عهده خواهد داشت. این یک تراشه پرچمدار و بسیار قدرتمند است. همچنین انتظار می رود که طراحی Redmi K70 Ultra نیز بهبود یابد.

شایعه شده است که این گوشی ردمی آینده دارای قاب فلزی و پشت شیشه ای خواهد بود. گزارش‌های قبلی حاکی از آن بود که این دستگاه احتمالا تا 24 گیگابایت رم LPDDR5X و 1 ترابایت حافظه UFS 4.0 خواهد داشت. دوربین اصلی در قاب پشتی مجهز به سنسور 50 مگاپیکسلی است. سایر دوربین ها فوق عریض و ماکرو خواهند بود. تا اینجا، این تنها چیزی است که در مورد Redmi K70 Ultra می دانیم. اگر اطلاعات بیشتری منتشر شود، آن را با شما در ترنجی به اشتراک خواهیم گذاشت.

گوشی Redmi K70 Ultra احتمالا در تابستان سال جاری رونمایی خواهد شد

نظر شما در مورد Redmi K70 Ultra چیست؟