You are currently viewing 8 راه برای افزایش ترافیک وب سایت خود با سه سوت تضمینی

8 راه برای افزایش ترافیک وب سایت خود با سه سوت تضمینی


افزایش ترافیک وب سایت یکی از دغدغه های اصلی صاحبان مشاغل اینترنتی است. همانطور که می دانید افزایش بازدید می تواند فروش و تعامل شما با کاربر را افزایش دهد. اگر می خواهید بازدید سایت خود را افزایش دهید، در این مقاله سعی کرده ایم به 8 روش تضمینی در این زمینه بپردازیم. پس با ما همراه باشید

چرا باید به فکر افزایش بازدید سایت باشیم؟

افزایش بازدید سایت همیشه باعث افزایش فروش محصول می شود. همانطور که می دانید ترافیک سایت تعیین کننده دوام کسب و کار شماست. تیم برنامه نویسی سایت، سئو سایت، تولید کننده محتوا و همه در تلاش هستند تا ترافیک سایت را افزایش دهند و از افزایش نرخ پرش کاربران جلوگیری کنند. اصولا زمانی که می خواهید تعداد بازدیدکنندگان سایت خود را افزایش دهید، با روش های مختلفی مواجه شده اید. همه آنها موثر هستند، اما بهتر است همیشه به روش های جدیدتر فکر کنید.

علاوه بر این، شکل کلی بازاریابی از گذشته تا امروز به طور قابل توجهی تغییر کرده است و حتی ممکن است روش های مدرن تری در آینده ظاهر شود که نباید آنها را نادیده بگیرید.

روش های افزایش بازدید سایت

بهتر است بدون معرفی بیشتر به سراغ این روش ها برویم.

1. محتوای همیشه سبز ایجاد کنید

محتوا پادشاه است. این ضرب المثل را همیشه به خاطر بسپارید و سعی کنید از آن استفاده کنید. نادیده گرفتن محتوا در بازاریابی یک جنون است و نمی توان آن را نادیده گرفت. حتما به محتوای سایت خود توجه ویژه ای داشته باشید و اگر تجربه ای در این زمینه ندارید حتما یک تولید کننده محتوای خبره استخدام کنید.

با استفاده از تولید محتوا، می توانید در بازاریابی درونگرا شرکت کنید و مشتریان خود را افزایش دهید. محتوای همیشه سبز محتوایی است که همیشه بازدیدهای خوبی دارد و کاربران مدام به دنبال پاسخی برای آن هستند. اگر قصد دارید محتوایی را در اختیار کاربران خود قرار دهید که دائماً آن را جستجو کنند، از محتوای همیشه سبز استفاده کنید.

اکنون برای خود یک کارت برنده به دست آورده اید.

پیشنهادی: محتوای همیشه سبز چیست؟

2. وب سایت خود را ریسپانسیو کنید

اگر به اطراف خود نگاه کنید می بینید که تلفن های هوشمند زندگی ما را تسخیر کرده اند. من کمتر کسی را می بینم که مهارت کار با این دستگاه ها را نداشته باشد. در چنین شرایطی نباید پشت سر بگذارید. حدود 40 درصد از جستجوهای گوگل با استفاده از تلفن همراه انجام می شود. اگر وب سایت شما موبایل فرندلی نیست، بهتر است به کسب و کار خود فکر کنید.

گوگل اعلام کرده است که وب سایت های واکنش گرا رتبه بهتری خواهند داشت. اگر می خواهید در صدر نتایج باشید، باید وب سایت خود را ریسپانسیو کنید. در حال حاضر صفحه ریسپانسیو وب سایت شما صفحه اصلی وب سایت محسوب می شود. در حال حاضر جستجوهای موبایلی بیشترین ترافیک وب سایت را تشکیل می دهند، بنابراین به آنها توجه زیادی داشته باشید.

3. به سئو توجه ویژه ای داشته باشید

اینترنت دنیایی از اطلاعات است که در یک رگبار به مردم نمایش داده می شود. شما می توانید در این اقیانوس عمیق غرق شوید و هیچ کس نمی تواند شما را نجات دهد. Seokar نقش یک قایق نجات را بازی می کند که به شما کمک می کند شناور بمانید. اگر می خواهید بالاتر از همه بمانید و دیده شوید، بهتر است برای جلوگیری از غرق شدن، هزینه های لازم را بپردازید تا از مشکلات احتمالی جلوگیری کنید.

بهتر است هزینه های ماهانه را برای سئو کنار بگذارید تا بهترین نتیجه را بگیرید. به یاد داشته باشید، یک شبه در گوگل برای همه کلمات کلیدی شماره یک نخواهید شد.

4. یک پادکست راه اندازی کنید

پیدا کردن زمان برای شروع یک پادکست می تواند بسیار دشوار باشد. باید بدانید که پاداش هایی که برای پادکست دریافت می کنید فوق العاده هستند. همیشه سعی کنید محتوایی را برای کاربران تولید کنید که همیشه آرزوی شنیدن آن را داشته اند. حتی می توانید اخبار مختلف را به پادکست تبدیل کنید تا مخاطبان را بهتر به سمت خود جذب کنید. سعی کنید مطالب را ساده توضیح دهید تا مخاطب عام جذب شما شود و بهترین نتیجه ممکن را بگیرید.

5. وب سایت خود را در شبکه های اجتماعی تبلیغ کنید

امروزه شبکه های اجتماعی طرفداران خود را به دست آورده اند. بسیاری از افراد به جای جستجوی گوگل به اینستاگرام و محتوای آن می روند. صرف نظر از اینکه چرا این اتفاق افتاده است، بهتر است به فکر یک پروفایل مناسب در شبکه های اجتماعی مختلف نیز باشید.

6. ایجاد مراجع مناسب از طریق توسعه

گوگل به محتوایی که شما تولید می کنید توجه ویژه ای دارد و به طور جداگانه به آن توجه ویژه ای دارد که کدام سایت ها به محتوای شما لینک می دهند. به عنوان مثال، اگر دانش جدیدتری تولید می کنید، مطمئناً وب سایت های مختلف حداقل یک لینک به عنوان منبع محتوا به شما می دهند و کمی در مورد محتوای شما صحبت می کنند. مثلا اخبار روزانه می تواند این حالت را به شکلی مناسب برای شما ایجاد کند.

اخبار دست اولی که در هر وب سایتی یافت نمی شود می تواند برای جذب و جذب مخاطب عالی باشد، در چنین مواقعی حتما به زنگ هشدار گوش دهید تا دچار مشکلات مختلف نشوید. همچنین بهتر است زمان بیشتری را برای محتوای خود صرف کنید تا بهترین نتیجه ممکن را بگیرید.

7. نشان دادن مرجع موضوع

گوگل به وب سایت هایی که کاربران به محتوای آنها علاقه مند هستند اهمیت زیادی می دهد. در سال های اخیر این موتور جستجو از تکنیک های مختلفی استفاده کرده است که به راحتی می توانید از آنها برای افزایش بازدید سایت خود استفاده کنید. به عنوان مثال، ممکن است به بک لینک ها اشاره کنیم. اما حالا یک ویژگی جدید اضافه کرده است.

وقتی گوگل محتوای وب سایت شما را بررسی می کند، می داند که موضوع اصلی وب سایت شما شامل چه مواردی می شود. بهتر است وب سایت شما موضوع خاصی را دنبال کند و به عبارتی دارای مرجعیت موضوعی باشد. گوگل به وب سایت هایی که با موضوع خاصی سروکار دارند بسیار علاقه مند است. وب سایت شما بهتر است اینگونه باشد تا تعداد بازدیدکنندگان سایت شما افزایش یابد.

8. تبلیغات پولی را فراموش نکنید

مهم نیست که چقدر محتوا ترافیک وب سایت شما را افزایش می دهد، باز هم نمی تواند جایگزین تبلیغات پولی شود و همچنان باید برای تبلیغات پولی هزینه پرداخت کنید. روش هایی که تا اینجا ذکر شد زمان بر هستند و در کوتاه مدت بازخورد درستی به شما نمی دهند. برای کسب درآمد از طریق تبلیغات در کنار ترافیک وب سایت ارگانیک، برای کسب درآمد از طریق تبلیغات علاوه بر تمامی روش های هفت گانه ذکر شده، بهتر است روش تبلیغات را نیز داشته باشید.

چگونه سئو را یاد بگیریم؟

ما در ادمین سایت همیشه سعی می کنیم به شما کاربران عزیز در یادگیری کمک کنیم. تلاش ما همیشه این بوده است که بهترین ها را به شما بیاموزیم و مدام به آموزش و تولید محتوا بپردازیم. از این رو یک دوره آموزشی سئو متناسب با شرایط کاربران ایرانی آماده کرده ایم که می توانید از آن برای افزایش سطح دانش و همچنین افزایش فروش استفاده کنید.

وقتی این آموزش را آماده کردید، نیازی به آموزش دیگری ندارید. برای خرید می توانید روی لینک زیر کلیک کنید.

آخرین کلمه

در این مقاله سعی شده است به 8 تکنیک برای افزایش بازدید وب سایت اشاره کنیم. همانطور که می دانید استفاده از این تکنیک ها می تواند بسیار موثر باشد. تمامی موارد ذکر شده کاملا تست شده است. به راحتی می توانید ترافیک خود را افزایش دهید و بهترین نتایج ممکن را بگیرید. اگر از خواندن این مقاله لذت بردید، انتقادات و پیشنهادات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید. شاد و موفق باشید.