You are currently viewing 8 افزونه برای نمایش محصولات ووکامرس در قالب لیست و گرید

8 افزونه برای نمایش محصولات ووکامرس در قالب لیست و گرید


نمایش محصولات ووکامرس در قالب فهرست و شبکه، تجربه کاربری بهتری را برای مشتریان فراهم می کند و منجر به فروش بیشتر در وب سایت شما می شود. شما می توانید محصولات خود را با استفاده از مرتبط ترین فهرست محصولات WooCommerce و افزونه Network Display شبکه بندی کنید. در این مقاله وبلاگ پارس پاک شما را با بهترین افزونه نمایش لیست محصولات ووکامرس آشنا می کنیم. اگر قصد دارید هنگام نمایش محصولات برای کاربران خود تجربه کاربری مرتبط تری ایجاد کنید، حتما این مقاله را بخوانید.

مزایای نمایش محصولات ووکامرس در قالب فهرست و شبکه

زمانی که قصد راه اندازی یک وب سایت را دارید، نحوه نمایش محصولات برای جذب کاربران بسیار مهم است. با افزونه نمایش محصولات به صورت فهرست یا شبکه در ووکامرس، می توانید به راحتی چندین محصول یا چندین ویژگی از یک محصول خاص را در یک دسته یا گرید نمایش دهید. به این ترتیب مشتریان با محصولات شما تعامل بهتری خواهند داشت.

همچنین افزونه WooCommerce Product Display انعطاف بیشتری برای سفارشی سازی محصولات دارد. با افزونه نمایش محصول می توانید گرید را مطابق سلیقه خود طراحی کنید و سطر و ستون را انتخاب کنید یا رنگ آن را تغییر دهید.

علاوه بر این، برخی از افزونه های فهرست محصولات WooCommerce به شما امکان می دهند فیلترهای دسته را اضافه کنید. در نتیجه می توانید محصول را در یک فیلتر نمایش دهید. بنابراین کاربر با جستجوی وب سایت، به جای یافتن چندین نمونه، فقط محصول مورد نظر را در گرید محصول می بیند. این به افزایش نرخ تبدیل و فروش وب سایت کمک می کند.

نمایش محصولات WooCommerce در یک لیست و گرید چگونه به فروش وب سایت کمک می کند؟

1. پلاگین SeedProd; بهترین افزونه

این افزونه با بیش از یک میلیون نصب فعال، یکی از بهترین پلاگین های نمایش گرید ووکامرس محسوب می شود. SeedProd یک پلاگین نمایش محصول است که در آن می‌توانید بلوک‌ها را بکشید و رها کنید تا با قالب‌های محصول از پیش ساخته شده آن، وب‌سایت خود را احاطه کنید.

بلوک ها و عملکردهای خاص SeedProd در صفحه ساز WooCommerce امکان سفارشی سازی صفحه را فراهم می کند. با استفاده از این افزونه می توانید ستون های شبکه و محصول را بر اساس پرفروش ترین، بهترین، جدید و غیره فیلتر کنید. محصولات

هنگام نمایش محصولات به صورت لیست یا گرید در ووکامرس، با این افزونه می توانید تایمر شمارش معکوس، تصاویر، فرم تماس و … را اضافه کنید. به شبکه محصولات شما و جذابیت بیشتر نمایش محصولات برای کاربر. این افزونه همچنین به شما کمک می کند تا در کمپین های بازاریابی ایمیلی، سرنخ ها یا سرنخ های دقیق تری داشته باشید.

2. پلاگین MonsterInsights; مفیدترین افزونه

در لیست افزونه های نمایش محصولات ووکامرس به صورت لیست و گرید باید افزونه monsterlnsights را نیز وارد کنیم. افزونه MonsterInsights به شما این امکان را می دهد که گوگل آنالیتیکس را بدون کدنویسی به داشبورد وب سایت وردپرس خود بیاورید. در نتیجه می توانید به راحتی از طریق وب سایت خود تجزیه و تحلیل گوگل آنالیتیکس را انجام دهید و با استفاده از افزونه پرفروش ترین محصولات خود را در جدولی نمایش دهید.

افزونه فوق دارای قالب های پیش فرض است که نمایش آنلاین محصولات WooCommerce را برای شما آسان می کند. همچنین می توانید پیش نمایش هر قالب را مشاهده کرده و بر اساس رنگ، اندازه، ابعاد و … مناسب ترین آنها را انتخاب کنید. و برخی از محصولات یا دسته بندی ها را در صفحه نمایش ویجت در صفحه وب سایت حذف کنید.

افزونه وردپرس نوعی نرم افزار است که قابلیت های جدیدی را به وردپرس اضافه می کند. درباره مزایا و نحوه نصب افزونه ها در مقاله زیر بیشتر بخوانید.

افزونه چیست؟

3. افزونه ProductX; محبوب ترین افزونه غیر رایگان

افزونه ProductX یکی دیگر از افزونه های وردپرس است که به شما امکان نمایش آنلاین محصولات ووکامرس را می دهد. در این افزونه نمایش محصولات ووکامرس، می توانید با کشیدن و رها کردن عناصر، گرید مورد نظر برای نمایش محصولات را مطابق با سلیقه خود طراحی و سفارشی کنید.

ProductX مانند جعبه ای پر از قالب است که در آن می توانید تم مورد علاقه خود را از بین قالب های مختلف انتخاب کنید. در این افزونه شاهد ویژگی هایی مانند فیلترهای پیشرفته و امکان مقایسه محصولات و نوار پیشرفت هستیم.

4. پلاگین پرفروش ووکامرس YITH

در لیست پلاگین های نمایش محصولات ووکامرس به صورت لیست و گرید به سراغ افزونه YITH Woocommerce می رویم. افزونه YITH WooCommerce Best Sellers یک افزونه کاربردی برای نمایش محصولات پرفروش شما است. با نمایش محصولات ووکامرس به صورت شبکه ای، نرخ تبدیل و فروش شما نیز افزایش می یابد. استفاده از این افزونه چندان پیچیده یا دشوار نیست. به راحتی می توانید متن، رتبه بندی محصول، رنگ و مشخصات را در هر شبکه تغییر دهید و تعداد سطرها و ستون ها را مشخص کنید.

افزونه برای نمایش محصولات پرفروش در ووکامرس

5. Smash Balloon Instagram Feed Plugin

با افزونه Smash Balloon Instagram Feed می توانید محتوای صفحه اینستاگرام را در وب سایت خود نمایش دهید. این افزونه برای مشاغلی مناسب است که فروش زیادی را در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام انجام می دهند. در نتیجه، با افزونه نمایش محصول Smash Balloon WooCommerce، می توانید اکانت اینستاگرام خود را به وب سایت خود متصل کنید و سپس صفحه فید اینستاگرام خود را به صورت شبکه ای یا سایر طراحی های صفحه وب سایت مشاهده کنید. همچنین می توانید هر پست اینستاگرام را به صفحه محصول خود لینک کنید تا کاربران اینستاگرام به راحتی به صفحه محصول رفته و خرید خود را انجام دهند. اگر به دنبال افزونه ای برای نمایش محتوای اینستاگرام و افزونه ای برای نمایش محصولات ووکامرس در سایت خود هستید، این افزونه را امتحان کنید.

6. افزونه Product Carousel Slider & Grid Ultimate برای WooCommerce

افزونه رایگان Product Carousel Slider & Grid Ultimate برای WooCommerce به شما امکان می دهد محصولات WooCommerce را به صورت شبکه، چرخ فلک یا نوار لغزنده نمایش دهید. با استفاده از این افزونه می توانید فرمت های نمایش محصول خاصی را انتخاب کنید. شما همچنین می توانید اندازه و ابعاد هر شبکه را با انتخاب تعداد محصولات در هر صفحه و هر شبکه سفارشی کنید.

در این شبکه سفارشی، می توانید محصولات را انتخاب کنید. به عنوان مثال، جدیدترین، قدیمی ترین یا محبوب ترین محصولات را در فروش یا ترخیص کالا به نمایش بگذارید. نکته مهم دیگر این است که می توانید تنظیمات هر محصول از جمله فونت و رنگ و همچنین رتبه بندی هر محصول را تغییر دهید.

افزونه نمایش محصول ووکامرس به صورت شبکه، چرخ فلک یا اسلایدر

7. پلاگین Grid/List View برای WooCommerce

برای صاحبان وب سایت با محصولات ساده، نمایش محصولات WooCommerce به عنوان یک لیست گزینه مناسب و کاربردی خواهد بود. افزونه WooCommerce Grid/List View برای نمایش محصولات ووکامرس به صورت لیست با دو سبک پیش فرض، امکان نمایش محصولات ووکامرس را به صورت لیست و گرید فراهم می کند.

همچنین، برای سفارشی کردن محصولات، می‌توانید انتخاب کنید چند محصول در کجا نمایش داده شوند. برخلاف افزونه SeedProd، در این افزونه گزینه کشیدن و رها کردن برای طراحی شبکه وجود ندارد. با این حال، گزینه مناسبی برای نمایش محصولات به صورت لیست یا گرید در ووکامرس در نظر گرفته می شود.

8. افزونه طراحی دسته بندی محصولات برای ووکامرس

اگر دسته بندی های مختلفی در وب سایت خود دارید، فقط افزونه Product Category Designs for WooCommerce را نصب کنید و از کدهای کوتاه برای نمایش محصولات استفاده کنید.

هیچ سفارشی سازی یا تنظیمات اضافی در این افزونه برای نمایش محصولات ووکامرس در قالب لیست و گرید وجود ندارد و تمامی تنظیمات توسط کدهای کوتاه کنترل می شوند. این به این معنی است که می توانید از کدهای دستوری برای انتخاب تعداد ستون ها یا دسته های محصول یا طراحی شبکه استفاده کنید. به یاد داشته باشید، این افزونه رایگان است. اما برای استفاده از آن به دانش کدنویسی نیاز دارید.

وردپرس چیست و چرا به عنوان بهترین سیستم مدیریت محتوا برای طراحی وب سایت شناخته می شود؟ در مقاله زیر بخوانید.

وردپرس چیست؟

نتیجه

امکان نمایش محصولات ووکامرس به صورت لیست و گرید با استفاده از افزونه های خاص وجود دارد. بهترین لیست محصولات و پلاگین شبکه WooCommerce پلاگین SeedProd است. زیرا استفاده از آن نیاز به دانش فنی خاصی ندارد و تنها با کشیدن و رها کردن می توانید قالب های سفارشی جذابی برای نمایش محصولات خود طراحی کنید. در این مقاله از وبلاگ پارس پک 8 نمونه از بهترین افزونه ها برای نمایش محصولات به صورت لیست یا گرید در ووکامرس را ارائه کردیم.

علاوه بر این افزونه ها، با افزونه های دیگری مانند افزونه ویرایشگر صفحه محصول ووکامرس با المنتور، می توانید یک گرید محصول جذاب برای کاربر طراحی کنید و با نمایش گرید محصولات ووکامرس، نرخ تبدیل وب سایت را افزایش دهید. عدم نمایش محصولات در فروشگاه ووکامرس یا نمایش نامناسب آنها باعث افزایش نرخ پرش و کاهش نرخ تبدیل می شود.

امیدواریم این مقاله در انتخاب مناسب ترین لیست محصولات و افزونه شبکه ووکامرس به شما کمک کرده باشد. به یاد داشته باشید که پلاگین های وردپرس زمانی مفید خواهند بود که وب سایت شما مشکل فنی و سرعتی نداشته باشد.

یکی از عواملی که به داشتن یک وب سایت سریع و بدون وقفه کمک می کند، استفاده از هاست و سرور پرسرعت است. همچنین می توانید از راهکارهای کاربردی هاست و سرور پارس پک استفاده کنید. اگر برای خرید بهترین و مناسب هاست نیاز به راهنمایی دارید همین الان با کارشناسان پارس پک تماس بگیرید.

طبق آخرین گزارش سال 2023، بیش از شش میلیون وب سایت در سراسر جهان از WooCommerce استفاده می کنند. از این میان، وب سایت هایی که تجربه کاربری بهتری را به مشتریان خود ارائه می کردند نیز فروش بیشتری داشتند. افزونه نمایش محصولات ووکامرس به شما کمک می کند تا با نمایش محصولات به صورت لیست یا گرید ووکامرس در قالب های جذاب، تجربه کاربری بهتری در وب سایت ارمغان خود داشته باشید. خواندن مقاله سخنران به شما کمک می کند تا در مورد بهترین افزونه ها برای نمایش محصولات WooCommerce در لیست و گرید اطلاعات بیشتری کسب کنید.

سوالات متداول

1. افزونه نمایش محصول شبکه ووکامرس چیست؟

با افزونه WooCommerce Product Display می توانید محصولات را در قالب های مختلف در قالب شبکه ای، چرخ فلکی یا اسلایدر نمایش دهید.

2. چگونه محصولات خود را در وردپرس لینک کنیم؟

با کمک افزونه هایی مانند SeedProd امکان نمایش محصولات ووکامرس به صورت شبکه ای وجود خواهد داشت.

3. بهترین افزونه برای نمایش محصولات ووکامرس به صورت لیست و گرید چیست؟

افزونه SeedProd با رابط کاربری جذاب و امکانات متنوع، کامل ترین و محبوب ترین افزونه برای نمایش محصولات به صورت لیست یا گرید در ووکامرس محسوب می شود.