You are currently viewing 5 برنامه کاربردی برای حذف پس زمینه عکس و فیلم

5 برنامه کاربردی برای حذف پس زمینه عکس و فیلم


حذف پس زمینه عکس ها و فیلم ها با اپلیکیشن یکی از کارهایی است که افراد در مواقعی که عجله دارند یا دانش گرافیکی کافی ندارند انجام می دهند. با محبوبیت روزافزون شبکه های اجتماعی، نیاز به محتوا بیش از پیش افزایش یافته است. در چنین شرایطی نمی توان بدون ابزارهای گرافیکی کار کرد. نرم افزارهایی مانند فتوشاپ می توانند زمان بر و وقت گیر باشند. همچنین ممکن است شما تخصص لازم برای انجام چنین کاری را نداشته باشید.

در چنین شرایطی می توانید با کاربردهای عملی چنین مشکلاتی را حل کنید. در بسیاری از موارد لازم است پس زمینه یک عکس خاص حذف شود تا تصاویر مورد نیاز خود را به بهترین شکل ممکن به دست آورید. برای این کار اپلیکیشن های مختلفی در بازار وجود دارد که در زیر به 5 مورد از بهترین ها اشاره می کنیم.

ما بهترین برنامه ها را برای حذف پس زمینه از فیلم و عکس به شما معرفی می کنیم

1. Snapseed

Snapseed یکی از بهترین نرم افزارهای ویرایش تصویر است. این نرم افزار متعلق به گوگل بوده و یکی از بهترین نمونه های موجود در بازار به حساب می آید. با استفاده از این برنامه علاوه بر محیط فعالیت ساده، قدرت ویرایشگر کامپیوتر را نیز در اختیار دارید. فیلترهای از پیش تعیین شده زیادی در این برنامه وجود دارد که می توانید به راحتی از آنها استفاده کنید. فیلترهای از پیش تعیین شده زیادی در این نرم افزار وجود دارد که با استفاده از آنها می توانید به راحتی تصاویر مورد نظر خود را ایجاد کنید.

2.روشنگری کنید

پیشنهاد دوم روشنگری کنید یکی از بهترین نرم افزارهای موجود در بازار است. این نرم افزار برای ویرایش سریع تصاویر برای شبکه های اجتماعی استفاده می شود. ابزارهای ویرایش دستخط زیادی در این نرم افزار وجود دارد. استفاده از این نرم افزار در شرایط خاص می تواند فوق العاده باشد.

از جمله ویژگی های اصلی این نرم افزار این است که تمامی امکانات مورد نیاز شما را در یک جا جمع کرده و بسیاری از نیازها را برطرف می کند. با این حال، Enlight برنامه‌ای است که با تبلیغات مطابقت دارد و حتی ممکن است فراتر از انتظارات شما باشد.

پیشنهادی: دانلود آهنگ بدون کپی رایت برای اینستاگرام

3.TouchRetouch

TouchRetouch یک ابزار عالی برای حذف اشیاء ناخواسته از تصاویر است. با کمک این نرم افزار به راحتی می توانید پس زمینه عکس ها و فیلم ها را حذف کنید. استفاده از این ابزار مزایای زیادی دارد. کاربرد اصلی این نرم افزار از بین بردن لک ها و چین و چروک های صورت است که استفاده از آن می تواند فوق العاده باشد.

4.پس زمینه را پاک کنید

ابزار دیگری که می توانید برای حذف پس زمینه از آن استفاده کنید Background Eraser است. این ابزار به شما امکان حذف و برش قسمت های مختلف تصویر را می دهد که این یک ویژگی عالی است. علاوه بر ابزارهای برش، امکانات و گزینه های دیگری نیز در این نرم افزار وجود دارد، اما کاربرد اصلی این نرم افزار برش قسمت های مختلف تصاویر است.

5. کامتازیا

یکی از بهترین نرم افزارهایی که فقط برای ویرایش و حذف پس زمینه ویدیو می باشد camtasia است. این نرم افزار همچنین در رایانه برای ویرایش ویدیوها استفاده می شود که می توانید از آن در دستگاه تلفن همراه برای حذف پس زمینه ویدیوی خود استفاده کنید. در نسخه گوشی این نرم افزار به راحتی می توانید یک آهنگ را ویرایش و در ویدیو قرار دهید.

اپلیکیشن حذف پس زمینه عکس و فیلم در چه مواردی استفاده می شود؟

در بسیاری از موارد می توان از این برنامه ها استفاده کرد. ایجاد محتوا در شبکه های اجتماعی نسبتا آسان است و شما می توانید محتوای هدفمند خود را ایجاد کنید. از این محتوا می توان به روش های مختلفی استفاده کرد. اما مشکل اصلی افراد برای تولید محتوا، کمبود سخت افزار و امکانات لازم برای تولید محتوا است.

بسیاری از مردم به کامپیوتر دسترسی ندارند و دوست دارند فقط با تلفن همراه محتوا تولید کنند. همچنین بسیاری در موقعیت های مختلفی قرار دارند که امکان حمل کامپیوتر و لپ تاپ وجود ندارد. در این صورت می توانید محتوای خود را به سادگی با حمل یک تلفن همراه کوچک ایجاد کنید.

پیشنهادی: بهترین درگاه پرداخت برای صفحه اینستاگرام را به شما معرفی می کنیم

کدام نرم افزار بهترین است؟

نرم افزارهای معرفی شده بسیار فوق العاده هستند و به راحتی می توانید از آنها استفاده کنید. اما برای ویرایش محتوای ویدیویی می توانید از Camtasia برای ویرایش ویدیو استفاده کنید. این نرم افزار تست خود را در نسخه PC و همچنین نسخه موبایل پس داده است و استفاده از آن می تواند عالی باشد.

شما همچنین می توانید از Snapseed برای ویرایش تصاویر استفاده کنید زیرا ابزارهای ویرایش تصویر مفید بسیاری را در اختیار شما قرار می دهد.

البته همانطور که گفته شد همه این نرم افزارها فوق العاده هستند و استفاده از آنها می تواند فوق العاده باشد.

آخرین کلمه

در این مقاله سعی شد با استفاده از اپلیکیشن پس زمینه عکس و فیلم حذف شود. همانطور که دیدیم این نرم افزارها در سرعت و قدرت تولید محتوای شما بسیار موثر هستند. اگر شما هم به تولید محتوا علاقه دارید، بهتر است از این نرم افزارها شروع کنید. اگر تجربه لازم را دارید، یکی از این نرم افزارها را به عنوان ابزاری همراه خود داشته باشید تا در صورت بروز مشکل از آن استفاده کنید.

لطفا اگر نرم افزار دیگری برای پلتفرم های موبایل می شناسید، ما را معرفی کنید و انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.