You are currently viewing گوشی تاشو Honor Magic Flip احتمالا در اوایل ماه جولای عرضه خواهد شد

گوشی تاشو Honor Magic Flip احتمالا در اوایل ماه جولای عرضه خواهد شد


بر اساس گزارش های منتشر شده، آنر در حال کار بر روی یک گوشی تاشو با این نام است معکوس کردن جادویی و. اگرچه هنوز اطلاعات رسمی در مورد بازه زمانی رونمایی این دستگاه وجود ندارد. اما اطلاعات جدیدی از زمان رونمایی از این گوشی هوشمند تاشو به بیرون درز کرده است.

گوشی تاشو آنر مجیک فلیپ پس از رونمایی از سری آنر 200 رونمایی می شود.

بر اساس اطلاعات فاش شده، قرار است شاهد اول معرفی شود سری آنر 200 شود و سپس گوشی تاشو Magic Flip (نام آزمایشی) ارائه می شود. شایعات اخیر حاکی از آن است که چند گوشی رده بالا مانند سری هواوی نوا 13، سری اوپو رنو 12، سری ویوو اس 19 و سری آنر 200 در ماه ژوئن در چین عرضه خواهند شد.

Honor Magic Flip پس از رونمایی از سری آنر 200 رونمایی خواهد شد.

متاسفانه این شایعه جدید مشخصات سری آنر 200 و مجیک فلیپ را فاش نمی کند. تاکنون جزئیات کمی در مورد این گوشی هوشمند تاشو فاش شده است. البته رندر Honor Magic Flip چندی پیش منتشر شد. این نمایندگی بر اساس شایعات موجود است.

انتظار می رود گوشی هوشمند تاشوی آینده آنر از صفحه نمایش بزرگ بدون حاشیه مانند Motorola Razr 40 Ultra بهره مند شود. دو لنز دوربین در قاب پشتی Honor Magic Flip قرار داده شده است و خود قاب پشتی نیز از چرم ساخته شده است. انتظار می رود این گوشی تاشو دارای باتری دو سلولی با ظرفیت 4500 میلی آمپر ساعت باشد. گزارش گیزموچینااطلاعاتی در مورد قدرت شارژر این گوشی هوشمند به اشتراک نمی گذارد.

گزارش های قبلی همچنین ادعا می کردند که Honor Magic Flip تا پایان سه ماهه دوم سال جاری عرضه خواهد شد. بر این اساس، انتظار می رود در ماه ژوئن شاهد معرفی سری Honor 200 و Magic Flip باشیم. شاید سری آنر 200 در ابتدای این ماه (اواسط خرداد) ارائه شده و Honor Magic Flip همچنین در اواخر ژوئن (اوایل تیر) آشکار خواهد شد.

ظرفیت باتری Honor Magic Flip فاش شد. سه گوشی جدید تاشو Honor در سال 2024 عرضه می شود

آنر احتمالا دو گوشی تاشو دیگر را در نیمه دوم سال جاری معرفی خواهد کرد. تلفن های هوشمند Magic V3 و V Purse 2 به عنوان جایگزین تلفن های تاشو Magic V2 و کیف پول V معرفی می شوند. Magic V3 به سمت داخل تا می شود. اما Honor V Purse 2 یک گوشی تاشو است.

نظر شما در مورد گوشی های هوشمند تاشو Honor چیست؟