You are currently viewing چگونه در ووکامرس تخفیف های سطحی ایجاد کنیم؟

چگونه در ووکامرس تخفیف های سطحی ایجاد کنیم؟چهارشنبه 9 شهریور 1401

تخفیف های پلکانی در ووکامرس از جمله روش های فروش حرفه ای است که به راحتی در سایت های وردپرسی قابل پیاده سازی است. فروشندگان همیشه به دنبال راه هایی برای ترغیب مشتریان خود به خرید هستند. با روش تخفیف پله ای، به راحتی می توان شرایط روحی مناسبی را برای خریداران ایجاد کرد تا خرید بیشتری برای دریافت تخفیف و فروش بهتر داشته باشند.

در این مقاله سعی شده است اطلاعات کلی مرتبط در این زمینه ارائه شود. اگر می خواهید بدانید که چگونه این روش را اعمال کنید، در این مقاله با ما همراه باشید.

چگونه این اتفاق می افتد؟

برای ایجاد قیمت گذاری پله ای در ووکامرس می توانید از افزونه ووکامرس Tiered Pricing Table استفاده کنید. این افزونه به طور کامل قیمت های سطحی را ارائه می دهد و شما به راحتی می توانید محصولات خود را برای مشتریان بازاریابی کنید.

در این افزونه به راحتی می توانید قیمت را به صورت مقدار و درصد ثابت تعیین کنید. این افزونه دارای بخشی است که در آن می توانید قیمت را سفارشی کنید. شما می توانید قیمت گذاری را به صورت جدول یا راهنمای ابزار در این افزونه به کاربران خود نشان دهید. همچنین این امکان وجود دارد که با توجه به استراتژی فروش خود، هر تعداد که می خواهید برای محصولاتی که می خواهید، تخفیف ایجاد کنید.

کار با این افزونه نیز بسیار ساده است. نحوه کار با این افزونه را نیز به طور کامل توضیح داده ایم.

پیشنهادی: به روز رسانی جدید گوگل

مزایای کلیدی افزونه تخفیف های سطحی ووکامرس

  1. مدیریت آسان
  2. امکان تعیین حداقل مبلغ خرید
  3. امکان سفارشی سازی رنگ و تعریف کلاس ها در CSS
  4. جدول قیمت را در صفحه محصول نشان دهید
  5. قیمت گذاری متمایز بر اساس نقش کاربر
  6. نمایش درصد تخفیف
  7. تنظیمات آسان برای مدیر سایت
  8. قیمت مشخص برای تعداد معینی از محصولات

نحوه کار با این افزونه

پس از نصب افزونه و فعال سازی آن، می توانید گزینه های مربوطه را در قسمت ووکامرس مشاهده کنید. اگر هنوز این افزونه را خریداری نکرده اید، می توانید از طریق لینک زیر آن را از وبسایت دانلود و نصب کنید.

قسمت های مختلف این افزونه به شرح زیر است:

تنظیمات

قوانین متعددی در این بخش وجود دارد که هر کدام را می توان اولویت بندی کرد. هر قاعده ای که بالاتر باشد اولویت بیشتری نسبت به سایر قوانین دارد. هر یک از این قوانین کاربرد خاص خود را دارد. اگر صفحه را کمی به پایین اسکرول کنید، به تنظیمات بیشتری خواهید رسید که به آن تنظیمات عمومی می گویند.

به عنوان مثال در قسمت درخواست مظنه می توانید تنظیم کنید که بر اساس سفارش قوانین را رعایت کنید یا خودتان بهترین تخفیف را پیدا کنید و بر اساس آن تخفیف اعمال کنید.

آخرین کلمه

در این مقاله سعی کردیم به طور کلی به نحوه ایجاد تخفیف های پلکانی در ووکامرس بپردازیم. همانطور که می دانید تخفیف های متمایز یکی از بهترین راه ها برای افزایش فروش است. اگر صاحب فروشگاه اینترنتی هستید، حتما از این روش استفاده کنید. اگر از خواندن این مقاله لذت بردید، انتقادات و پیشنهادات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید. شاد و موفق باشید.