You are currently viewing ویژگی Gemini Gems گوگل رسما معرفی شده است: سفارشی سازی چت ربات های هوش مصنوعی

ویژگی Gemini Gems گوگل رسما معرفی شده است: سفارشی سازی چت ربات های هوش مصنوعی


در طول این رویداد I/O 2024گوگل در حال افزودن دسته ای از ویژگی های جدید به مدل Gemini AI خود است و یکی از قدرتمندترین آنها ویژگی جدیدی به نام Gems است که به کاربران امکان می دهد نسخه های سفارشی شده Gemini Assistant را ایجاد کنند. Gems شبیه به فروشگاه GPT است و به شما امکان می دهد چت ربات های ChatGPT را سفارشی کنید.

ویژگی Google Gems

Gems به شما امکان می‌دهد ربات‌های چت را سفارشی کنید تا در انجام کارهای خاص به شما کمک کند، مانند ساخت ربات Character.AI خودتان، سرویسی که به شما امکان می‌دهد با نسخه‌های مجازی شخصیت‌های محبوب و افراد مشهور یا حتی یک روانپزشک جعلی صحبت کنید. گوگل می‌گوید می‌توانید یک جمینی را به‌عنوان دوست باشگاه، سرآشپز، شریک برنامه‌نویسی، مربی نوشتن خلاق یا هر چیزی که می‌توانید رویاپردازی کنید، استخدام کنید. Gems مشابه فروشگاه OpenAI GPT است که به شما امکان می دهد چت ربات های ChatGPT را سفارشی کنید.

ویژگی Google Gems

با گفتن به جمینی چه کاری انجام دهد و چگونه واکنش نشان دهد، می توانید جواهرات را فعال کنید. به عنوان مثال، می توانید به او بگویید که مربی دویدن شما باشد، یک برنامه دویدن روزانه به شما بدهد و شاد و با انگیزه باشد. سپس با یک کلیک جمنا جواهرات را همانطور که توضیح دادید برای شما میسازد. ویژگی Gems به زودی برای مشترکین Gemini Advanced ارائه می شود.

نظر شما در مورد ویژگی Gems چیست؟