You are currently viewing ویدیوی Huawei Pura 70 Ultra را تماشا کنید

ویدیوی Huawei Pura 70 Ultra را تماشا کنید


با معرفی سری هواوی کل 70 باید گفت نسل جدیدی از پرچمداران این برند چینی ظاهر شده است. حداقل بر اساس نامگذاری جدید و متفاوت باید چنین باشد. اگر به پریمیوم ترین مدل این خانواده علاقه دارید، یعنی. در مدل اولترا، توصیه می کنم ویدیوی سفر داخل هوآوی Pura 70 Ultra را تماشا کنید.

سفری به داخل Huawei Pura 70 Ultra

Huawei Pura 70 Ultra با طراحی متفاوت نسبت به نسل های قبلی خود ارائه شده است. این تفاوت را می توان در طراحی قاب دوربین به وضوح مشاهده کرد. با این حال، فرمول کلی طراحی جلو تقریباً همان چیزی است که از یک پرچمدار هواوی انتظار داریم.

Huawei Pura 70 Ultra

همانطور که در عکس بالا می بینید، قاب پشت چرمی در کنار مجموعه دوبین می تواند کنتراست زیبایی داشته باشد. فریم فلزی دستگاه نیز به استحکام آن کمک می کند. به طور کلی البته باید بدانید که وزن این دستگاه 232 گرم کمی سنگین به نظر می رسد.

یکی از جذاب ترین طرح ها Huawei Pura 70 Ultra دوربین اصلی دارای لنز جمع شونده است. این طراحی به لنز دوربین اجازه می دهد تا زمانی که از آن استفاده نمی کنید با جزیره دوربین همسطح بماند.

این نه تنها از لنز در برابر خط و خش محافظت می کند، بلکه مکانیسم تا شدن آن به هواوی اجازه می دهد تا حسگر بزرگتری را در فضای نسبتاً فشرده قرار دهد.

مکانیزم درایو لنز دوربین Huawei Pura 70 Ultra از موتورهای پله ای استفاده می کند و در عین حال دارای گواهی است IP68 همچنین ضد گرد و غبار و ضد آب است که قابل تحسین است.

بیایید نگاهی به داخل بیاندازیم Huawei Pura 70 Ultra بگذاریم:

در قلب Pura 70 Ultra تراشه ای قرار دارد که توسط هواوی ساخته شده است Kirin 9010 نتایج بنچمارک آن در حال حاضر با تراشه های قدیمی تر اسنپدراگون 888 و دایمنسیتی 8200 برابری می کند.

با این حال، عملکرد پردازنده نسبت به Kirin 9000s در Mate 60 بهبودهایی را شاهد بود. مکانیزم خنک کننده محفظه بخار هوا یکی دیگر از جنبه های جالب دستگاه.

اگرچه شبیه به یک بخارساز آلیاژ مس معمولی به نظر می رسد، اما این ویدئو ادعا می کند که به طور قابل توجهی سبک تر و نازک تر از رقبا است. بنابراین می توان گفت هوآوی نیز از همین مواد ساخته شده است کامپوزیت در این مورد از بخار استفاده کنید که رسانایی حرارتی بهتری را فراهم می کند.

سری Pura 70 هواوی در چهار مدل به طور رسمی معرفی شد

شما در مورد آن چه فکر میکنید؟ پرچمدار برتر هواوی در سال 2024 چیست؟