You are currently viewing هوم پاد اپل با نمایشگر LCD بار دیگر معرفی شد

هوم پاد اپل با نمایشگر LCD بار دیگر معرفی شد


شایعه شده است که اپل در حال کار بر روی یک هوم پاد جدید این دستگاه دارای یک صفحه نمایش LCD لمسی در بالا است و ما قبلاً تصاویری از دستگاه اعلام نشده را در سراسر وب مشاهده کرده ایم. اکنون، کوسوتامی، کلکسیونر محصولات اپل، با تصویر جدیدی بازگشته است که بخش دیگری از یکی از نمونه های اولیه هوم پاد را نشان می دهد.

هوم پاد اپل با نمایشگر LCD

در یک نشریه در ایکسکاربر Kosutami بخشی از صفحه نمایش هوم پاد را نشان می دهد که شامل یک شیشه منحنی بزرگ است که تقریباً تمام سطح بالای اسپیکر را می پوشاند. این قطعه با نمونه اولیه هوم پاد که قبلا فاش شده بود با نمایشگر LCD خمیده مطابقت دارد. به عنوان مثال، هوم پاد فعلی یک سطح لمسی صاف با LED های متعدد برای نمایش ترکیب رنگ دارد.

ایده هوم پاد با نمایشگر مدتی است که توسط اپل شایعه شده است. طبق گزارش‌های قبلی، اپل به صورت داخلی روی چندین نمونه اولیه هوم پاد با نمایشگر کار می‌کند، از جمله نمونه‌ای که شبیه آمازون اکو شو است. با این حال، با توجه به بخشی که امروز به بیرون درز کرد، به نظر می‌رسد که مدل اپل جاه‌طلبی کمتری خواهد داشت و یک صفحه نمایش در بالا برای نمایش اطلاعات سریع وجود دارد.

هوم پاد اپل با نمایشگر LCD

قبلاً فاش شده بود که صفحه نمایش هوم پاد آینده می تواند اطلاعات اولیه در مورد رسانه های پخش شده در برنامه هایی مانند Apple Music و Apple Podcasts را نشان دهد. صفحه نمایش هوم پاد همچنین می تواند اعلان های مهم را نشان دهد و به طور بالقوه به کاربران امکان پاسخگویی به تماس ها و پیام ها را می دهد.

در همین حال، کد یافت شده در tvOS 17.4 وجود نمونه اولیه هوم پاد پیشرفته تر با نمایشگری به اندازه آیپد مینی 6 را تایید کرد. مارک گورمن از بلومبرگ همچنین می گوید اپل در حال کار بر روی هوم پادهای دارای نمایشگر است. با این حال او ادعا می کند که عرضه این محصول در سال 2024 بعید است.

نظر شما در مورد هوم پاد اپل با نمایشگر LCD چیست؟