You are currently viewing نصب نسخه ی نمایشی وردپرس آموزش تصویری تعبیه نسخه ی نمایشی قالب وردپرس

نصب نسخه ی نمایشی وردپرس آموزش تصویری تعبیه نسخه ی نمایشی قالب وردپرس


بارگذاری…

بسیاری از قالب های وردپرس آنها دارای فایل های جاسازی شده و دموهای مختلف هستند و می توانید قسمت های مختلف وب سایت مانند: لیست، پست ها و غیره را جاسازی کنید. در واقع وردپرس به عنوان محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا، قابلیت انتقال اطلاعات یا تعبیه تم وردپرس این تم می تواند یک ویژگی بسیار جذاب برای استفاده کاربران وردپرس باشد. به عنوان مثال اگر قصد دارید تغییرات مختلفی در ظاهر سایت خود ایجاد کنید یا اگر قصد دارید اطلاعات وب سایت خود را بین دو سیستم مدیریت محتوا و … انتقال دهید، می توانید از داخلی سازی استفاده کنید. به همین منظور در این مقاله قصد داریم نحوه نصب دمو وردپرس و همچنین آموزش تصویری تعبیه دموی قالب وردپرس با ما همراه باشید

آموزش تصویری تعبیه دموی قالب وردپرس

در واقع یکی از بهترین ویژگی هایی که وردپرس در اختیار شما قرار داده است، امکان تعبیه قالب های وردپرس است. با استفاده از این قابلیت می توانید تنظیمات قالب وردپرس خود را به راحتی وارد کنید تا قالب شما دقیقاً مانند قالب دمو اصلی باشد.

بسیاری از کاربران نمی توانند مراحل راه اندازی قالب را به گونه ای سفارشی کنند که شبیه به الگوی نسخه ی اصلی باشد. بنابراین این دسته از افراد می توانند با درج محتوای قالب تمامی تنظیمات قالب بر اساس فایل XML را در وب سایت خود اعمال کنند. به طور کلی می توان گفت؛ جاسازی قالب وردپرس با استفاده از xml کار پیچیده ای نیست و هر کسی با هر سطح توانایی می تواند به راحتی انواع مختلف محتوای وب سایت را با استفاده از این ویژگی مانند: پست ها، تصاویر، محصولات فروشگاه، برگه ها و غیره جاسازی کند. ، نشان دادن

بیشتر بخوانید: آموزش نصب قالب وردپرس روی سی پنل و لوکال هاست + آموزش تصویری

دمو وردپرس چیست؟

بسیاری از قالب های وردپرس در حال حاضر در بازار دارای چندین نسخه از پیش طراحی شده هستند، بنابراین شما می توانید با توجه به نوع کسب و کار خود یکی از آنها را در وردپرس خود نصب و فعال کنید. در حقیقت؛ قالب دمو پیش نمایشی از یک قالب وب سایت آماده را به شما نشان می دهد که می توانید با نصب دمو در وردپرس، سایت خود را مانند دمو فرمت کنید. دموهای سایت شامل بخش های آماده (ساختار) و متون از پیش طراحی شده است که می توانید از آنها به عنوان مبنایی برای دستیابی به ظاهر دلخواه استفاده کنید.

نصب قالب دمو در وردپرس

درج عملیات در وردپرس تنها با یک کلیک انجام شده. گاهی اوقات پس از نصب قالب جدید وردپرس، می بینید که سایت شما شبیه نسخه دمو قالب یا نسخه دمو اصلی قالب نیست! در این صورت ممکن است احساس ناراحتی در شما ایجاد کند. اکنون ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چگونه می توان سایت را دقیقاً مانند قالب اصلی نسخه ی نمایشی طراحی کرد. برای نصب دموی قالب کار سختی پیش رو ندارید و به سادگی می توانید یکی از دموهای قالب را در وردپرس خود جاسازی کنید.

بیشتر بخوانید: نحوه نصب وردپرس بر روی هاست سی پنل + آموزش تصویری

آموزش قرار دادن قالب دمو با استفاده از xml

برای درج قالب وردپرس باید از پیشخوان وردپرس اقدام کنید. برای انجام این کار ابتدا وارد داشبورد وردپرس سایت خود شوید و ” را انتخاب کنیدابزار“اختیاری”درونی سازیروی ” کلیک کنید

پس از ورود به صفحه واردات، ابتدا گزینه “وردپرس“و سپس روی گزینه” ضربه بزنیدالآن نصب کنبرای نصب فایل embed برای شما روی زیر کلیک کنید. سپس روی گزینه “عملکرد داخلی” کلیک.

بیشتر بخوانید: آموزش داخلی سازی و برون سازی در وردپرس

سپس صفحه ای مانند تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد.

اکنون باید فایل xml دمو قالب وردپرس مورد نظر خود را در این صفحه آپلود و نصب کنید. پس از انتخاب فایل، باید دکمه “” را از پایین صفحه فشار دهید.آپلود فایل و قرار دادن آن” کلیک.

حال در این صفحه باید مشخص کنید که محتوای سایت شما تحت چه نویسنده یا کاربری ثبت می شود. شما همچنین می توانید یک کاربر جدید در این صفحه ایجاد کنید. همچنین با تیک زدن گزینه “پیوست ها را دانلود و وارد کنید«کلیه پیوست‌ها، نوشته‌ها و غیره. در سایت شما آپلود خواهد شد. در نهایت با کلیک بر روی “در حال ارسال” محتوای دمو در وب سایت شما آپلود می شود. با این روش آسان توانستید به راحتی تعبیه قالب وردپرس را تکمیل کنید.

بیشتر بخوانید: آموزش نحوه تعبیه قالب Elementor

WP All Import Pro | درج فایل های CSV و XML در سایت های وردپرسی

نحوه حذف و نصب مجدد وردپرس بدون از دست دادن اطلاعات

قالب فارسی صحیفه برای وردپرس صحیفه

نتیجه

در این مقاله قصد داریم آموزش نصب دمو در وردپرس با استفاده از xml را در اختیار شما قرار دهیم. امیدوارم این آموزش مورد رضایت شما قرار گرفته باشد.