You are currently viewing نحوه دانلود از کانال و گروه خصوصی تلگرام

نحوه دانلود از کانال و گروه خصوصی تلگرام


تلگرام، به عنوان یکی از پیام رسان های ایمن، نه تنها جایگاه گسترده‌ای در میان کاربران دارد بلکه از اهمیت و تاثیر قابل توجهی در ارتباطات روزانه ما برخوردار است. این پیام رسان نه تنها برای ارسال و دریافت پیام، بلکه به عنوان یک انبار فایل ابری، جای خود را در میان ابزارهای مدرن ارتباطات ایفا می‌کند. هنگام استفاده از قابلیت های تلگرام، ممکن است بعضی از آن ها محدودیت هایی را در دسترسی به محتواها به ارمغان آورند. در کانال ها و گروه های خصوصی تلگرام، متاسفانه این محدودیت ها به گونه ای میباشد که امکان ذخیره یا فوروارد محتوای آن ممکن نمی باشد. در این مقاله به نحوه دانلود از کانال و گروه خصوصی تلگرام می پردازیم.

چگونه از گروه و کانال خصوصی تلگرام دانلود کنیم؟

روشی که ما در این مقاله برای دانلود از کانال ها و گروه های خصوصی تلگرام به آن می پردازیم، استفاده از شبیه ساز اندروید LD Player برای کامپیوتر میباشد. این برنامه به کاربران این امکان را می‌دهد که برنامه‌ها و بازی های اندروید خود را بر روی کامپیوتر یا لپ‌تاپ اجرا کنند. به خصوص برای گیمرها محبوب است و امکاناتی مانند پشتیبانی از کارت گرافیک اختصاصی و تنظیمات کنترل بازی را فراهم می‌کند. این به کاربران این امکان را می‌دهد تا تجربه اندروید خود را در یک محیط دسکتاپ گسترش دهند.

ابتدا شبیه ساز را نصب کرده و تلگرام را نیز در آن نصب و اجرا کنید. توجه داشته باشید که برای استفاده از تلگرام حتما باید از نرم افزار های گذر از تحریم استفاده نمایید.

سپس وارد گروه یا کانال محدود شده می شویم و رسانه مورد نظر خود را اعم از (موزیک، فیلم، عکس و غیره) را دانلود میکنیم.

توجه داشته باشید که اگر از تلفن همراه استفاده کنید، به رسانه های دانلود شده از گروه و کانال محدود شده دسترسی نخواهید داشت. اما در شبیه ساز LD Player در پوشه Telegram ذخیره می شوند!

کافیست با یک فایل منیجر مناسب مانند XFolder وارد حافظه داخلی شبیه ساز شوید.

بدین منظور وارد پوشه تلگرام می شویم. همانطور که می بینید یک سری پوشه هایی نیز وجود دارند که به تفکیک هر فایل، آن رسانه درون پوشه موردنظر ذخیره می شود.


زیر پوشه های تلگرام را کپی می‌کنیم.

حال سپس در پوشه Pictures محتوا را paste می‌کنیم.

باید بگوییم وقتی شما محتوا را درون پوشه pictures قرار می دهید، در واقع رسانه هایی که از تلگرام دانلود کردید در پوشه XuanZhi9 واقع در My Document سیستم شما ذخیره می شود.

در قدم آخر کافی است تا وارد پوشه Pictures شوید. حالا می توانید رسانه های دانلود شده را بر روی سیستم خود ذخیره کنید!

امیدواریم این آموزش مورد پسند شما کاربران عزیز قرارگرفته باشد.

بیشتر بخوانید:

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای

در حال ثبت رای