You are currently viewing نحوه خرید و فروش نت کوین تلگرام

نحوه خرید و فروش نت کوین تلگرام


Not Coin (NOT) یک ارز دیجیتال مبتنی بر بلاک چین TON است که به سرعت در حال محبوبیت است. این ارز دیجیتال از طریق بازی ای به نام «درآمد برتر» در تلگرام به شهرت رسید که به کاربران اجازه می دهد با انجام کارهای ساده، NO کسب کنند. NatCoin به دلیل نوآوری، مدل کسب و کار منحصر به فرد و جامعه در حال رشد توجه زیادی را به خود جلب کرده است. برای نحوه خرید و فروش نت کوین تلگرام ما پرداخت می کنیم

مراحل فروش NatCoin

برای فروش NatCoin، ابتدا باید کیف پول Tonkeeper متعلق به تلگرام را راه اندازی کنید. ابتدا آن را دانلود و سپس نصب کنید. پس از نصب، کیف پول خود را با کلیک بر روی ایجاد کیف پول ایجاد کنید. سپس به تلگرام برگردید و کیف پول خود را به ربات NatCoin (لینک به کیف پول) پیوند دهید.

حال باید بر روی گزینه برداشت (تصویر) کلیک کنید و ظرف 24 ساعت مبلغ دارایی شما به کیف پول شما منتقل می شود.

پس از انتقال دارایی های خود به کیف پول، می توانید با انتقال آنها به صرافی های مورد نظر خود آنها را بفروشید یا در کیف پول خود نگه دارید.

مراحل خرید NatCoin

برای خرید NatCoin، درست مانند روش فروش، ابتدا کیف پول TON را راه اندازی کنید.

یک صرافی را انتخاب کنید و یک حساب کاربری برای خود ایجاد کنید. شما باید صرافی ای را انتخاب کنید که از ارز NatCoin پشتیبانی کند.

به حسابی که در صرافی ایجاد کرده اید پول واریز کنید. برای واریز پول می توانید از روش های مختلفی مانند کارت بانکی، ارز دیجیتال یا حواله بانکی استفاده کنید.

پس از واریز، می توانید NotCoin را با استفاده از جفت ارز مورد نظر خود (مانند NOT/USDT یا NOT/BNB) خریداری کنید.

نظر پاول دوروف بنیانگذار تلگرام در مورد Notcoin

پاول دوروف موسس تلگرام اخیرا در کانال تلگرام خود از موفقیت باورنکردنی بازی Notcoin خبر داده است. این بازی که در آن کاربران با لمس صفحه نمایش سکه های مجازی جمع آوری می کنند، طی چند ماه توانسته به 35 میلیون کاربر فعال برسد.

ارز دیجیتال Notcoin در 17 می 2024 در بلاک چین TON ایجاد شد و به سرعت در تمام صرافی های اصلی فهرست شد. اکنون کاربران می توانند سکه های مجازی خود را به پول واقعی تبدیل کنند.

Notcoin به سرعت به جمع 10 ارز دیجیتال برتر جهان پیوست و ارزش بازار آن به حدود 700 میلیون دلار رسید. این موفقیت چشمگیر قدرت اکوسیستم تلگرام و TON را برای توسعه دهندگان اپلیکیشن نشان می دهد.

این موفقیت خیره کننده منجر به موج عظیمی از مینی برنامه های جدید ساخته شده بر روی تلگرام و بلاک چین TON شده است. با موفقیت خود، ارز دیجیتال Notcoin راه را برای بسیاری از برنامه های کاربردی آینده هموار کرد.

بیشتر بخوانید: