You are currently viewing معرفی ویژگی Achievements در سرچ کنسول

معرفی ویژگی Achievements در سرچ کنسول


گوگل سرچ کنسول یکی از بهترین و پرطرفدارترین ابزارهایی است که بسیاری از وب‌مستران از آن برای بهبود عملکرد سایت خود استفاده می‌کنند. این ابزار به دلیل قابلیت‌های فراوانی که دارد در میان تمامی کاربران محبوب است. در میان قابلیت‌های بی‌شمار، این ابزار به تازگی ویژگی جدیدی با نام Achievements را منتشر کرده است که با استفاده از آن می‌توانید از نکات و راهنمایی های گوگل برای کسب رتبه بهتر و افزایش امتیاز خود استفاده کنید. با ما همراه باشید تا شما را با ویژگی Achievements در سرچ کنسول و کاربرد Achievements در سرچ کنسول بیشتر آشنا کنیم.

ابزار Achievements در سرچ کنسول

قبل از اینکه بخواهیم شما را با کاربردهای Achievements سرچ کنسول آشنا کنیم، بهتر است با این ابزار گوگل آشنایی بیشتری پیدا کنید. به طور کلی گوگل سرچ کنسول یک ازار قدرتمند و رایگان است که توسط گوگل برای کمک به برندها در اطلاع‌رسانی در وب‌سایت خود راه‌اندازی شده است. این ابزار به شما کمک می‌کند تا به صورت کامل روی ترافیک جستجو، نرخ کلیک و سایر اطلاعات ارزشمند و قابل اجرا در سایت خود نظارت داشته باشید. اساساً این ابزار به شما کمک می‌کند تا بر ترافیکی که سایت شما جذب می‌کند تمرکز کنید، مانند تعداد بازدیدکنندگانی که در وب سایت خود دارید، دقیقاً از کجا ترافیک می‌آید و بیشترین کلمات کلیدی در سایت شما جستجو شده است.

بیشتر بخوانید: رفع مشکل نمایش حروف ژاپنی در عنوان سایت 

در میان ابزارهای مختلف، گوگل اخیراً یک قابلیت جدید به نام Achievements را در گوگل سرچ کنوسل اضافه کرده است که می‌تواند دستاوردها را برای شما بایگانی کند. بخش دستاوردها توسط گوگل ایجاد شده تا به شما کمک کند پیشرفت سایت خود را پیگیری کنید. در واقع این ابزار مرتبط‌ترین دستاوردهای سایت شما را بر اساس میزان کلیک‌هایی که سایت شما از جستجوی گوگل دریافت کرده است، شناسایی و به شما نمایش می‌دهد.

قابلیت Achievements در سرچ کنسول

این ابزار قابلیت‌های مختلفی به شما می دهد که می‌توانید از آنها برای رشد سایت خود استفاده کنید. برخی از آنها عبارت است از:

  • ایده مطلوب پیدا کنید
  • محتوای خوب ایجاد کنید
  • به افراد کمک کنید محتوای شما را پیدا کنند
  • محتوای مدرن و جذاب بصری ایجاد کنید
  • و…

بیشتر بخوانید: آشنایی با حمله بروت فورس و روش های جلوگیری از آن 

سوالات متداول

قابلیت Achievements در سرچ کنسول چه اطلاعاتی در اختیار ما قرار می دهد؟

این قابلیت به شما این امکان را می دهد تا ایده های مناسب برای تولید محتوا را پیدا کنید، به شما کمک می کند تا بهترین محتوا را برای سایت خود ایجاد کنید و… همچنین با کلیک روی هر دستاورد، می توانید امار مقایسه ای را مشاهده کنید تا از وضعیت سایت خود مطلع شوید.

اطلاعاتی که ابزار Achievements در سرچ کنسول می دهد آیا بر سئو سایت تاثیر دارد؟

بله. با کمک اطلاعات به دست امده از طریق ابزار Achievements می توانید عملکرد وب سایت خود را برای گوگل بهبود ببخشید و در نتیجه رتبه بهتری دریافت کنید.

جمع بندی

ابزار Achievements یکی از قابلیت های جدیدی است که گوگل به سرچ کنسول اضافه کرده است. با استفاده از آن می توانید از نکات و راهنمایی های گوگل برای کسب رتبه بهتر و افزایش امتیاز خود استفاده کنید. امیدوارم این آموزش مورد رضایت شما عزیزان قرار گرفته باشد.

منبع: seroundtable