You are currently viewing معرفی نرم افزار Screaming Frog و کاربردهای آن

معرفی نرم افزار Screaming Frog و کاربردهای آن


آیا قصد دارید سئوی سایت خود را بهینه کنید یا رقبای خود را تحلیل کنید؟ خوشبختانه ابزارهای مختلفی در این زمینه وجود دارد که هر کدام به نوعی می توانند به شما در بهینه سازی سایت خود کمک کنند و یکی از این ابزارهای قدرتمند Screaming Frog نام دارد. این ابزار به شما امکان تجزیه و تحلیل سئوی سایت را می دهد. اگر می خواهید با این ابزار و کاربردهای آن آشنا شوید، پیشنهاد می کنم تا پایان این مقاله با ما همراه باشید زیرا قصد داریم شما را با تعریف Screaming Frog چیست؟ و همچنین برنامه های Screaming Frog برای ملاقات

معرفی نرم افزار Screaming Frog

فرض کنید به دنبال یک ابزار سئو قدرتمند هستید که به شما کمک می‌کند وب‌سایت‌های رقیب، خزیدن صفحه، اعتبار پیوند و موارد دیگر را در عرض چند دقیقه و اطلاعات مربوط به هر گونه خطا یا هشدار در سایت خود را بررسی کنید. در این صورت می توانید از ابزارهای زیادی استفاده کنید که Screaming Frog یکی از بهترین آنهاست.

Screaming Frog چیست؟

Screaming Frog یک ابزار SEO است که آدرس سایت شما یا سایت هایی را که می خواهید آنالیز کنید اسکن می کند و به شما اجازه می دهد انواع مختلف خطاها مانند خطای 404 را شناسایی و رفع کنید.هدف این ابزار داشتن یک سایت سئو پسند با کمترین خطا بنابراین، اگر می خواهید سئوی سایت خود را افزایش دهید و بازدید سایت خود را افزایش دهید، این ابزار می تواند گزینه بسیار خوبی برای شما باشد.

بیشتر بخوانید: فیگما چیست؟ و کاربرد و فواید فیگما چیست؟

آشنایی با نرم افزار Screaming Frog

همانطور که گفته شد یک ابزار سئو است که به شما امکان می دهد سئو سایت خود را بهینه کنید و در نتیجه ترافیک و فروش خود را افزایش دهید. در مقاله زیر شما را با استفاده از Screaming Frog آشنا می کنیم:

  • لینک های خراب را پیدا کنید
  • تجزیه و تحلیل عناوین صفحات و ابرداده ها
  • محتوای تکراری را پیدا کنید
  • داده ها را استخراج کنید
  • ربات ها و راهنماها را مرور کنید
  • سایت های XML ایجاد کنید
  • ادغام با کنسول جستجوی گوگل، گوگل آنالیتیکس و…
  • و بسیاری از برنامه های کاربردی دیگر

بیشتر بخوانید: معرفی افزونه های درگاه پرداخت برای سایت های وردپرسی

سوالات متداول

با استفاده از ابزار Screaming Frog چه اطلاعاتی به دست می آوریم؟

این نرم افزار به شما بینشی در مورد رفع خطاهای احتمالی وب سایت می دهد و در عین حال زمینه های کلیدی را برای تمرکز و بهبود نتایج جستجوی خود فراهم می کند.

نرم افزار Screaming Frog رایگان است یا پولی؟

نرم افزار Screaming Frog با حداکثر 500 صفحه در هر اسکن رایگان است و اگر می خواهید صفحات بیشتری را اسکن کنید باید از نسخه پولی آن استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: مقدمه ای بر ابزارهای کلیدواژه و کاربرد آنها

خلاصه: نرم افزار Screaming Frog چیست؟

Screaming Frog یک ابزار توسعه دهنده SEO است که توسط یک آژانس بازاریابی جستجو در بریتانیا ایجاد شده است. Screaming Frog در واقع یک خزنده وب سایت است که با استخراج داده ها و بررسی مسائل رایج سئو، سئوی سایت را بهبود می بخشد. Screaming Frog چیست؟ ما همچنین یاد گرفتیم که چگونه از Screaming Frog استفاده کنیم. امیدوارم این آموزش مورد رضایت شما قرار گرفته باشد.

منبع: seonorth