You are currently viewing مرورگر امن – Server.ir | نگرش جهانی، میزبانی ایرانی

مرورگر امن – Server.ir | نگرش جهانی، میزبانی ایرانی


هشدار! شروع به خواندن این مقاله باعث کاهش هزینه‌های خرید سرور مجازی و یا سایر راهکارهای تغییر آی پی میشه.

شروع به خواندن این مقاله یعنی شروع کار شما با مرورگر امن.

اگر میخوایین هزینه‌هایی که بابت تهیه سرور مجازی و رفع محدودیت آی‌پی براتون ایجاد شده رو کاهش بدین در ادامه با ما همراه باشید تا این محصول جدید و پرکاربرد رو به شما معرفی کنیم.

 

در صورتی که از روبه رویی با این تصاویر خسته شدید مرورگر امن Server.ir مشکلتون رو برطرف میکنه.

 

مروگر امن چیست؟

 

🔴توجه: این یک موتور جست و جو ایمن است🔴 

 

بله، دقیقا این یک موتور جست و جو است. یک browser قدرتمند و پر سرعت که محدودیت‌های مرتبط با آی‌پی شما رو رفع میکنه.
احتمالا برای شما هم پیش اومده که برای دسترسی به سایت‌ها یا سرویس‌هایی نیاز به آی‌پی خارج و یا در مواردی آی‌پی ایران داشتید. یکی از راهکارها در این مواقع خرید VPS است. سرور مجازی راه‌حل مناسبی به شمار می‌رود اما در صورتیکه کاربری شما به استفاده از مرورگر محدود می‌شود این گزینه ممکن است با توجه به هزینه آن بهترین انتخاب نباشد.
راه حل دیگر استفاده از سرویس تحریم‌شکن است. موردی که ممکن است در این سرور تبدیل به مشکلی بزرگ شود اشتراکی بودن آی ‌پی آن است. همچنین در این حالت سرعت پایینتری را نسبت به سرور مجازی تجربه خواهید کرد. همچنین در این سرویس تضمینی برای ثابت بودن آی‌پی وجود ندارد.
سرویس مرورگر امن Server.ir گزینه دیگری است که در این شرایط میتونید از اون استفاده کنید. این خدمت از نوع Browser as a Service است و در آن دسترسی‌های یک مرورگر در اختیار کاربر قرار داده می‌شود. در واقع پس از خرید این سرویس، ورود به لینک آن و وارد کردن رمز عبور شما یک مرورگر فایرفاکس را در صفحه خود مشاهده خواهید کرد. در مرورگر امن آی‌پی اختصاصی و ثابت خودتون رو خواهید داشت و هزینه به مراتب پایین‌تری نسبت به سرور مجازی پرداخت خواهید کرد.

 

کاربرد مرورگر امن

سرویس مرورگر امن مناسب افرادی است که کاربری وبگردی دارند. این سرویس از ایران و خارج ایران ارائه می‌شود. از نمونه کاربردهای مرورگر امن خارج می‌توان به فعالیت در سایت‌ها و سرویس‌هایی که آی‌پی ایران را تحریم کرده‌اند اشاره کرد. با این سرویس به دلیل آی پی ثابتی که داره حتی در سایت‌های حساس به احراز هویت هم به مشکلی نخواهید خورد.
مرورگر امن ایران مناسب کاربرهایی است که خارج از کشور سکونت دارند و نیاز به دسترسی به سایت‌هایی را دارند ک تنها با آی پی ایران در دسترس هستند،مانند سایت بانک‌ها. همچنین سرویس ایران قابل استفاده برای ثبت نام‌های اینترنتی مثل ثبت نام خودرو و انتخاب واحد دانشگاه است.

 

نحوه استفاده از مرورگر امن

استفاده از مرورگر امن بسیار ساده است .برای استفاده از این محصول فقط کافیه تا آدرس ایپی منحصر به فرد خودتون به همراه پورت رو که در ایمیلی بعد از خرید سرویس دریافت می‌کنید، در مرورگر خودتون وارد کنید. در مرحله بعد رمز ورودتون رو وارد می‌کنید و تماااام! مرورگر در برابرتون قرار داره!

شما اکنون وارد یک مکان ابری امن برای جست و جو شده اید..

.تبریک میگم شما در حال استفاده از مرورگر امن هستید

با مرورگر امن راهکار ابری ما را برای عبور از مرزها و محدودیت های جغرافیایی تجربه کنید و از کیفیت و تکنولوژی لذت ببرید.

 

در خدمت شما هستیم تا با ما به سبکی ابرها و سرعت بادها، آسمان جست و جوی امن را بی مرز تجربه کنید.