You are currently viewing قیمت سری 15 شیائومی نسبت به نسل قبل بالاتر است + دارای مدل با امکان ارتباط ماهواره ای

قیمت سری 15 شیائومی نسبت به نسل قبل بالاتر است + دارای مدل با امکان ارتباط ماهواره ای


Whistleblower معروف Digital Chat Station قیمت را در پستی در شبکه اجتماعی Weibo اعلام کرد سری 15 شیائومی گرانتر از نسل قبلی خواهد بود. همچنین ادعا شده است که شاهد معرفی مدلی با پشتیبانی از ارتباطات ماهواره ای خواهیم بود.

افزایش قیمت سری 15 شیائومی برای دومین بار تایید شد

شایعات حاکی از آن است که سری 15 شیائومی پس از رونمایی این تراشه اسنپدراگون 8 نسل 4 کوالکام معرفی خواهد شد. Digital Chat Station تاکید می کند که حفظ محدوده قیمت اولیه برای شیائومی دشوار خواهد بود و گوشی های هوشمند پرچمدار آینده این شرکت با افزایش قیمت مواجه خواهند شد.

ایستگاه چت دیجیتال پست

قیمت شیائومی 14 در زمان عرضه از 3999 یوان (تقریباً معادل 552 دلار) شروع می شود. نسخه پایه شیائومی 14 پرو 4999 یوان (معادل 691 دلار) قیمت دارد. البته قیمت این گوشی های هوشمند در بازارهای جهانی متفاوت است. به عنوان مثال، Xiaomi 14 Ultra در سراسر جهان با قیمت 1499 یورو یا 1617 دلار در دسترس است. قیمت این گوشی های شیائومی در بازار جهانی گران است. توجه داشته باشید که قیمت گلکسی اس 24 از 799 دلار شروع می شود. Galaxy S24 Ultra با قیمت 1199 دلار در دسترس است.

به غیر از قیمت، گزارش های دیگری در مورد سری 15 شیائومی منتشر شده است که شیائومی 15 و شیائومی 15 پرو آنها یک سیستم دوربین سه گانه 50 مگاپیکسلی خواهند داشت. دوربین های این دو گوشی هوشمند دیافراگم نسبتا بزرگتری نسبت به نسل فعلی خواهند داشت. انتظار می رود شیائومی 15 استاندارد فاقد دوربین تله فوتو پریسکوپ باشد.

ولی تحت عنوان شیائومی 15 پرو دارای دوربین تله فوتو پریسکوپ است که زوم اپتیکال 3 برابری را در اختیار کاربران قرار می دهد. Digital Chat Station مدعی است که طراحی این دو گوشی هوشمند پرچمدار آینده شیائومی بسیار شبیه به نسل قبلی خواهد بود. همچنین این مطلع معتقد است که گوشی های سری 15 شیائومی (به استثنای مدل اولترا) دارای صفحه نمایش AMOLED با وضوح 2K خواهند بود. این احتمال وجود دارد که نسخه پرو به صفحه نمایشی با لبه های خمیده مجهز شود. انتظار می رود این سری نقاط ضعف شیائومی 14 را جبران کند.

تولید انبوه سری 15 شیائومی زودتر از زمان مورد انتظار آغاز خواهد شد

نظر شما در مورد این گوشی های هوشمند پرچمدار آینده شیائومی چیست؟