You are currently viewing سیاست های هتل شیخ بهایی اصفهان

سیاست های هتل شیخ بهایی اصفهان


امروز می خواهیم از یک هتل سه ستاره با قیمت مناسب در شهر اصفهان برای شما بگوییم. این هتل در موقعیت بسیار خوبی قرار دارد و دسترسی آسان به جاذبه های گردشگری شهر را فراهم می کند. از سوی دیگر، در قلب هتل، خدمات اجتماعی قابل قبولی زیادی برای مهمانان و گردشگران در نظر گرفته شده است تا لحظات خوشی را برای خود و خانواده‌شان در اصفهان تضمین کنند.

بر این اساس به شما توصیه می کنیم اگر می خواهید هتل اصفهان را در بهترین موقعیت این شهر رزرو کنید، بازدید از اصفهان، خیابان شمس آبادی، قبل از چهارراه قصر، کوچه شماره 23 (قمرالدوله) را فراموش نکنید. جنب پارکینگ شیخ بهایی. هتل شیخ بهایی اصفهان منتظر شماست. در زیر پس از معرفی این هتل و خدماتی که برای شما ارائه می شود. ما سعی می کنیم شما را از قوانینی که برای حضور شما ضروری است آگاه کنیم، پس با ما همراه باشید.

چقدر با هتل بهایی اصفهان آشنایی دارید؟

هتل شیخ بهایی در هفت طبقه و 58 واحد اقامتی در شهر اصفهان پذیرای شما عزیزان می باشد. این هتل در سال ۱۳۸۷ در یکی از زیباترین خیابان های اصفهان یعنی خیابان چهارباغ عباسی افتتاح شد. برای رزرو هتل در اصفهان باید پارامترهای زیادی را در نظر بگیرید تا گردشگری بی عیب و نقص داشته باشید. به عنوان مثال، آنقدر به جاذبه های گردشگری نزدیک باشید که در طول سفر مجبور به پرداخت هزینه حمل و نقل نباشید. این هتل مسیرهای دسترسی آسان به میدان نقش جهان، مسجد امام، عمارت عالی قاپو، پل سیوسه و پل خواجو را فراهم می کند. در مرحله بعد باید قیمت مناسبی داشته باشید که تخفیف های فصل پاییز قیمت بسیار به صرفه ای را برای اقامت شما در هتل شیخ بهایی اصفهان فراهم کرده است. در نهایت، باید قوانین ساده ای وجود داشته باشد که حضور شما بدون هیچ مشکلی از آنها پیروی کند. بر همین اساس، در زیر برخی از قوانین اقامت شما در این هتل را با شما در میان می گذاریم. برای آشنایی با این قوانین و مقررات کافی است با ما همراه باشید.

قوانین مربوط به هتل بهایی اصفهان

هر هتلی قوانین خاص خود را برای استقبال بهتر از مهمانان خود و رفاه بیشتر آنها دارد که در ادامه با شما در میان می گذاریم.

ساعت ورود و خروج

برای محاسبه قیمت اقامت در این هتل باید روزهای اقامت خود از ساعت 14:00 و 12 روز بعد را در نظر بگیرید. فراتر از این زمان، هزینه حضور جداگانه از شما دریافت خواهد شد.

آیا خانم های مجرد می توانند به هتل بهایی بیایند؟

در سال های گذشته زنان مجرد به صورت مجرد و تنها به هتل های اصفهان مراجعه نمی کردند. حالا با قوانین ساده ای که برای حضورشان در نظر گرفته شده است می توانند به راحتی هتل اصفهان را رزرو کنند. همراه داشتن مدارک هویتی معتبر کافی است.

برای حضور زوجین چه مدارکی لازم است؟

حضور افراد بدون محرم در هتل بهایی اصفهان و در اتاق مشترک طبق قوانین و عرف جامعه امکان پذیر نیست. بر این اساس زوجین می توانند با ارائه سند ازدواج و مهر مشهود یا سند ازدواج معتبر و شناسنامه عکس دار نسبت به رزرو هتل اقدام کنند.

آیا می توانیم حیوان خانگی خود را با خود به اصفهان ببریم؟

یکی از قوانین اصلی مربوط به هتل های ایرانی عدم حضور حیوان خانگی در هتل است. زیرا هزینه نگهداری و نظافت هتل در هنگام ورود و بعد از خروج بسیار زیاد است. بر این اساس باید بگویم که هتل بهایی اصفهان شرایط پذیرش حیوان خانگی شما را ندارد.

آیا کودکان کوچک شامل قیمت اقامت در هتل می شوند؟

در بسیاری از هتل ها از کودکان کوچک بین 2 تا 5 سال و گاهی تا 12 سال یا هزینه ای دریافت نمی شود یا قیمت آن نیم بها محاسبه می شود. در صورت داشتن فرزند زیر 5 سال حضور شما در هتل شیخ بهایی اصفهان به شرط عدم استفاده از خدمات هتل هزینه ای دریافت نمی کند. در صورت نیاز به خدمات، قیمت به صورت نیم بها برای شما محاسبه می شود. برای کودکان بالای 5 سال به همراه خدمات ارائه شده توسط هتل، هزینه اقامت کامل با نرخ بزرگسال پرداخت می شود. لطفا توجه داشته باشید که نیم بها و ترانسفر رایگان فقط برای یکی از فرزندان شما در این هتل گنجانده شده است.

قوانین مربوط به لغو اتاق هتل

همه شما به خوبی می دانید که هزینه ها در روزهای اوج سفر و روزهای کم سفر متفاوت است. بر این اساس، در صورت کنسلی رزرو هتل در اصفهان در روزهای پیک سفر، جریمه ای بسیار بیشتر از روزهای کم پیک پرداخت خواهید کرد. برای اطلاع از این قیمت می توانید برای قیمت دقیق تری با هتل تماس بگیرید.

سخن پایانی درباره سیاست های هتل بهایی اصفهان

همانطور که در مقاله قبلی خواندید، باید قوانین هر هتل را رعایت کنید تا در طول اقامت خود دچار مشکل نشوید. به عنوان مثال برای سفرهای یک نفره مدارک شناسایی لازم را همراه داشته باشید. یا در مورد سیاست های ورود و خروج یا مجوز ورود حیوان خانگی خود پرس و جو کنید. در نهایت، قبل از رزرو اتاق، اطلاعات لازم را در مورد هزینه های مربوط به جریمه کنسلی دریافت کنید. این موارد اقامت شما در اصفهان را به اقامتی فراموش نشدنی تبدیل می کند.