You are currently viewing سایت های مشابه ویرگول؛ چطور وبسایت هایی شبیه سایت ویرگول بیابیم؟

سایت های مشابه ویرگول؛ چطور وبسایت هایی شبیه سایت ویرگول بیابیم؟


امروزه وب سایت های مختلفی برای درج وبلاگ نویسی ارائه شده است که می توانید به کمک آنها افکار و مهارت های خود را به سادگی و بدون نیاز به ساخت وب سایت، ارائه و با دیگران به اشتراک بگذارید. بسیاری از سایت های وبلاگ نویسی نظیر ویرگول به صورت کاملاً رایگان ایجاد شده اند تا هرکسی بتواند جهت سرگرمی و تبلیغ وب سایت خود، از آن بهره مند شود. در حال حاضر سایت ویرگول یکی از بهترین وب سایت های وبلاگ نویسی می باشد که هزاران کاربر از آن جهت درج محتوا استفاده می کنند. اما تنها ویرگول یک سایت وبلاگ نویسی نیست، سایت های شبیه ویرگول مختلفی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. به همین منظور ما قصد داریم سایت های مشابه ویرگول را در این مطلب به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید: سایت ساز چیست؟ سایت ‌ساز یا وردپرس؟ کدام یک بهتر است؟

چطور وبسایت هایی شبیه سایت ویرگول بیابیم؟

ویرگول با شعار “جایی برای نوشتن” شروع به فعالیت کرد و هم اکنون یکی از بهترین سایت های وبلاگ نویسی در ایران محسوب می شود. در ویرگول شما می توانید دلخوشی ها، خاطرات و اتفاقات روزمره خود را بنویسید و آنها را با میلیون ها کاربر به اشتراک بگذارید. برای وبلاگ نویسی در این سایت اصلاً کار پیچیده ای در پیش ندارید و تنها کافیست در این سایت عضو شوید و سپس اقدام به نوشتن کنید. همچنین برای نوشتن، شما با یک ویرایشگر ساده سروکار دارید به گونه ای که می توانید محتوای خود را به دلخواه سفارشی کنید.

اما ویرگول تنها سایت وبلاگ نویسی نیست، بلکه سایت های شبیه ویرگول مختلفی وجود دارد که شما می توانید با استفاده از آنها وبلاگ نویسی را شروع کنید.  محبوب ترین این سایت ها: امیگو، بلاگفا و بلاگ می باشند که تقریباً تمامی آنها یک هدف را دنبال می کنند.

وبلاگ هایی مثل ویرگول

یکی دیگر از سایت های مشابه ویرگول که توانسته طرفداران زیادی را به خود جلب کند، سایت امیگو می باشد. به همین منظور ممکن است این سوال در ذهن شما باشد که بین امیگو یا ویرگول، کدام یک بهتر است؟

به طور کلی می توان گفت هم ویرگول و هم امیگو دو تا از بهترین وب سایت های وبلاگ نویسی می باشند که هر کدام از آنها طرفداران خاص خود را دارند. وب سایت امیگو بستری را برای شما فراهم می کند تا علاوه بر خواندن و نوشتن مطالب، سولات خود را مطرح کنید و به سوال های دیگران هم پاسخ دهید. از طرفی ویرگول هم علاوه بر خواندن و نوشتن مطالب، به شما این امکان را می دهد تا نویسنده های محبوب خود را فالو کنید تا بتوانید پست های آن ها را مشاهده نمائید. از لحاظ رتبه بندی و تعداد بازدیدکنندگان، ویرگول جایگاه بهتری نسبت به امیگو دارد.

بیشتر بخوانید: 13 بهترین سایت های وبلاگ وردپرسی در جهان

جمع بندی: سایت های مشابه ویرگول

همانطور که اشاره شد با استفاده از ویرگول شما قادر هستید خاطرات، مهارت ها و دل نوشته های خود را درج و با دیگران به اشتراک بگذارید. سایت های مشابه ویرگول مختلفی مانند: امیگو وجود دارد که شما می توانید با استفاده از آنها اقدام به خواندن و نوشتن نمائید. امیدوارم این مطلب مورد رضایت شما عزیزان قرار گرفته باشد.