You are currently viewing سامسونگ و اپل از نظر رضایت کاربران بالاترین رتبه را دارند

سامسونگ و اپل از نظر رضایت کاربران بالاترین رتبه را دارند


اگرچه سامسونگ و اپل بزرگترین بازیگران صنعت موبایل هستند، اما به این معنا نیست که آنها همیشه در جلب رضایت مشتریان موفق بوده اند و گاهی اوقات در این زمینه دچار مشکل شده اند. به همین دلیل، شاخص رضایت مشتری آمریکا (ACSI) سالانه گزارشی از موفقیت برندها در راضی نگه داشتن مصرف کنندگان منتشر می کند.

به نظر می رسد کاربران سامسونگ و اپل از گوشی های این دو شرکت راضی هستند

در این متریک یک سیب این یکی از بهترین ها برای مدت طولانی بوده است، اما سامسونگ در سال های اخیر فراز و نشیب هایی داشته است، اما همیشه رقیب خوبی برای کوپرتینویی ها بوده است. در گزارش امسال شاهد رقابت این دو شرکت هستیم و هر دو برند موفق به کسب امتیاز قابل احترام 82 از 100 شده اند.

ACSI از 12414 مصرف کننده در ایالات متحده نظرسنجی کرد. بازه زمانی گزارش از آوریل 2023 تا مارس 2024 (معادل 1402 میلادی) و در این سامسونگ توانست خود را در همان سطح اپل قرار دهد. کره ای ها این دستاورد را مدیون سهولت استفاده از محصولات خود و کیفیت صفحه نمایش خود هستند. هر دو مورد در بررسی کارشناسان دنیای فناوری تایید شده است. رابط یک رابط کاربری سامسونگ در سال‌های اخیر پیشرفت خوبی داشته و بسیار نرم‌تر شده است. وقتی صحبت از صفحه نمایش به میان می آید، گوشی های سامسونگ همیشه حرفی برای گفتن داشته اند و شهرت خوبی در بین مصرف کنندگان به دست آورده اند.

سطح رضایت کاربران گوگل کمی هشدار دهنده است

در حالی که اپل و سامسونگ در صدر لیست قرار دارند، وضعیت برای گوگل چندان جالب نیست. پیکسل ها با امتیاز 77 از 100، 1 امتیاز بیشتر از سال گذشته در جایگاه سوم قرار دارند. پسرفت من دارم اما برخلاف گوگل، همه برندهای دیگر از نظر رضایت کاربران پیشرفت کرده اند.

در بخشی دیگر از این گزارش شاهد انتشار آمار اپراتورهای آمریکا هستیم. در بین این اپراتورها AT&T با کسب 78 امتیاز از 100 موفق به کسب رتبه اول شد.در رتبه دوم T-Mobile با امتیاز 77 از 100 قرار دارد.در صورت علاقه می توانید گزارش کامل را در این لینک مشاهده کنید.

چقدر از برند سازنده گوشی هوشمند خود راضی هستید؟