You are currently viewing تعویض رایگان صفحه نمایش در Samsung Galaxy S21 و S22 با خطوط سبز + باتری جدید

تعویض رایگان صفحه نمایش در Samsung Galaxy S21 و S22 با خطوط سبز + باتری جدید


مشکل خط سبز یا بنفش در صفحه نمایش OLED یک مشکل قدیمی است. این مشکل گاهی در مدل های مختلف از برندهای مختلف دیده می شود. سامسونگ یکی از برندهایی است که تقریبا هر ساله تعداد کمی از محصولاتش با این مشکل مواجه می شوند. با این حال، خبر خوب این است که معمولاً به شما یک تعویض صفحه نمایش رایگان پیشنهاد می شود. اخیرا خبری مبنی بر جایگزینی رایگان صفحه نمایش گلکسی اس 21 و اس 22 سامسونگ با خطوط سبز منتشر شده است. شما حتی یک باتری جدید خواهید داشت!

تعویض رایگان صفحه نمایش سامسونگ

تاکنون، دستگاه‌های واجد شرایط برای تعویض رایگان صفحه نمایش شامل سری Galaxy S20 و سامسونگ نوت 20 بیل. اما از آنجایی که گوشی های هوشمند جدیدتر سامسونگ نیز با همین مشکل مواجه هستند، سامسونگ اکنون این برنامه را برای پوشش سری گلکسی S21 و S22 نیز گسترش داده است.

ظاهر شدن خطوط سبز روی صفحه نمایش می تواند به میزان قابل توجهی قابلیت استفاده دستگاه را مختل کند. حتی کارهای کوچکی مانند باز کردن یک برنامه در چنین شرایطی می تواند خسته کننده شود.

شما حتی یک باتری رایگان دریافت خواهید کرد!

برای کمک به کاربران آسیب دیده، سامسونگ یک تعویض صفحه نمایش رایگان ارائه می دهد. خبر بهتر این است که حتی با نمایشگر، دستگاه های تحت تأثیر قرار می گیرند باتری و کیت تعویض رایگان خواهد شد.

نکته مهم در اینجا این است که برای مراجعه به خدمات سامسونگ تا تاریخ 11 اردیبهشت 1403 باید وقت رزرو کنید. طبیعتا این سرویس در ایران خواه موجود باشد یا نباشد، پاسخ منفی است. این پیشنهاد از طرف سامسونگ هند به شرط.

نظر شما در مورد عملکرد سامسونگ در پشتیبانی از کاربرانش چیست؟