You are currently viewing بهترین افزونه های صاف، افقی و نامحدود برای وردپرس

بهترین افزونه های صاف، افقی و نامحدود برای وردپرس


بارگذاری…

یکی از تکنیک هایی که می توانید برای جذابیت بیشتر سایت خود برای کاربران استفاده کنید، ایجاد یک اسکرول است. پیمایش صفحه در وردپرس این یکی از ساده ترین روش هایی است که می توانید برای افزایش زمان ماندن کاربران در سایت خود استفاده کنید. به همین منظور در این مقاله قصد داریم بهترین افزونه های صاف، افقی و نامحدود برای وردپرس جمع آوری و معرفی شما عزیزان با ما بمان.

بهترین افزونه های صاف، افقی و نامحدود برای وردپرس

در زیر لیستی از بهترین افزونه های اسکرول وردپرس ارائه شده تا کنون را به شما ارائه خواهیم داد.

  1. افزونه اسکرول وردپرس را دوباره کار کنید
  2. افزونه اسکرول جادویی وردپرس
  3. افزونه اسکرول وردپرس CustomScrollBar
  4. افزونه پیمایش وردپرس صفحه را به شناسه اسکرول کنید

در زیر برای هر یک از این افزونه ها توضیحاتی را در اختیار شما قرار می دهیم. امیدوارم تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

بیشتر بخوانید: بهترین افزونه یا افزونه های فارسی برای وردپرس

1- افزونه اسکرول وردپرس Rework

یک افزونه را دوباره کار کنید افزونه کاربردی وردپرس این است که می توانید از آن برای افزودن انواع افکت های اسکرول جذاب به سایت خود استفاده کنید. این افزونه از رابط کشیدن و رها کردن پشتیبانی می کند تا بتوانید افکت های مورد نظر خود را به صفحات اضافه کنید. همچنین این افزونه اسکرول نرم وردپرس کاملا واکنش گرا بوده و در انواع دستگاه ها به صورت مطلوب به کاربران نمایش داده می شود.

بیشتر بخوانید: افزونه Enhanced Attributes نمایش حرفه ای ویژگی های محصول در ووکامرس

۲- افزونه اسکرول مجیک وردپرس اسکرول

افزونه Scroll Magic به شما کمک می کند تا انواع اسکرول را بر اساس موقعیت های مختلف برای سایت خود ایجاد کنید. می توانید انیمیشن را فعال کنید یا آن را با اسکرول ادغام کنید. همچنین می توانید یک مورد را که از یک موقعیت اسکرول خاص شروع می شود پین کنید.

بیشتر بخوانید: بهترین افزونه های پست مهمان تولید شده توسط کاربر برای وردپرس

3- افزونه اسکرول وردپرس CustomScrollBar

افزونه CustomScrollBar نوار اسکرول بسیار جذابی را به کل صفحه سایت شما اضافه می کند. این پیمایش صفحه وردپرس نوار ناوبری خسته کننده سایت شما را به یک نوار ناوبری بسیار جذاب تبدیل می کند. همچنین می توانید ظاهر نوار ناوبری خود را سفارشی کنید. شما می توانید انواع تغییرات مانند: رنگ، پس زمینه، نوع اسکرول و… Customize Unlimited Scroll افزونه وردپرس CustomScrollBar به شما این امکان را می دهد که نوارهای اسکرول باریک و افقی مختلف را به سایت خود اضافه کنید.

بیشتر بخوانید: افزونه وردپرس Preloader Unlimited افزونه طراحی Preloader برای سایت های وردپرسی

4- افزونه وردپرس اسکرول صفحه را به id ببرید

افزونه Page scroll by id یکی از بهترین افزونه‌های اسکرول صاف، افقی و نامحدود وردپرس است که در صورت کلیک روی لینک‌هایی با مقادیر href حاوی #، رفتار «پرش» مرورگر را با یک انیمیشن اسکرول صاف جایگزین می‌کند. همچنین این افزونه تمامی ابزارهای اولیه و امکانات پیشرفته برای وب سایت های تک صفحه ای، پیمایش صفحات، بک لینک و … را در اختیار شما قرار می دهد.

بیشتر بخوانید: افزونه WP Mega Menu Pro افزونه حرفه ای برای ایجاد مگا منو در وردپرس

نحوه اضافه کردن دکمه بازگشت به بالا در وردپرس

نتیجه

در این مقاله 4 مورد از بهترین افزونه های اسکرول نرم، افقی و نامحدود وردپرس را گردآوری کرده و به شما ارائه کرده ایم. امیدوارم از این مقاله راضی بوده باشید.

منبع: باشوکا