You are currently viewing اولین وردپرس Web3 جهان اکنون بر روی Flux Cloud اجرا می شود

اولین وردپرس Web3 جهان اکنون بر روی Flux Cloud اجرا می شود


کمبریج، انگلستان – آوریل/2023 – وردپرس بتا در Flux

Flux، ارائه دهنده پیشرو خدمات ابری غیرمتمرکز، اخیراً یک سرویس بتا عمومی در وردپرس معرفی کرده است.
وردپرس یک نرم افزار مدیریت محتوا است که قدرت آن بیش از 800 میلیون وب سایت در سراسر جهان ارسال می شود و با افزونه های شخص ثالث برای عملکرد گسترده سازگار است.

ادغام وردپرس با Flux به توسعه دهندگان این امکان را می دهد که وبلاگ های مبتنی بر وردپرس، فروشگاه های تجارت الکترونیک و طیف وسیعی از برنامه های کاربردی دیگر را در یک backend مقیاس پذیرتر و غیرمتمرکز اجرا کنند.

این نسخه وردپرس Flux نمایش دیگری از دیدگاه Flux از یک اکوسیستم یک مرحله ای است که در آن کاربران می توانند برنامه ها را میزبانی یا مستقر کنند و داده ها را در فضای ذخیره سازی و فضای ابری بسیار مقرون به صرفه ذخیره کنند.

علاوه بر این، سایت‌های وردپرسی که بر روی Flux اجرا می‌شوند، مقرون به صرفه‌تر هستند و نسبت به ارائه‌دهندگان میزبانی معمولی، از نظر آپ‌تایم و پاسخ‌گویی بهتر عمل می‌کنند، و بنچمارک‌های اولیه عملکرد بهتری را نشان می‌دهند. برنامه های وردپرس Flux با قیمت شروع استاندارد 2.99 دلار، حدود 4.82 Flux در دسترس هستند. گزینه های پرداخت برای این طرح ها در توکن بومی Flux با طرح های فیات اکنون در دسترس است.

پاسخگویی به ترجیحات مختلف مشتریان
عملکرد بالای سایت‌های وردپرسی که بر روی Flux اجرا می‌شوند را می‌توان به این واقعیت نسبت داد که اکوسیستم سخت‌افزار درجه یک سازمانی و شبکه توزیع شده جهانی از گره‌های اضافی در این شبکه مقیاس‌پذیر تضمین می‌کند که کاربران می‌توانند به برنامه وردپرس دسترسی داشته باشند. در دسترس بودن بالا را از هر کجای دنیا تجربه کنید.

با استفاده از Flux به حداکثر رساندن قابلیت استفاده، وب سایت ها را می توان در Flux Cloud تنها در چند مرحله آسان مستقر کرد.

دانیل کلر یکی از بنیانگذاران Flux در مورد این انتشار اظهار نظر کرد:
من همیشه به این موضوع اشاره کرده‌ام که تیم ما در Flux حداکثر توان را ندارد. WordPress on Flux بار دیگر شکاف بین اکوسیستم های Web2 و Web3 را برای میلیون ها کاربر پر می کند و زمینه را برای یک وب سایت بهتر و ایمن تر فراهم می کند. این خبر بزرگی برای تمرکززدایی است. وردپرس یک نرم افزار اصلی است که وب سایت های زیادی را در وب شکل داده است و با ادغام با Flux می توانیم به یکی از بزرگترین پیروزی ها برای تمرکززدایی و مردم دست یابیم.

راه اندازی وردپرس همزمان با راه اندازی Flux Cloud اعلام خواهد شد
مجموعه ای از خدمات ابری و سایر پیشنهادات قابل همکاری از اکوسیستم Flux.

به عنوان بخشی از این مجموعه، FluxDrive یک ذخیره سازی ابری غیرمتمرکز است. پلتفرمی برای دستگاه های موبایل و دسکتاپ نیز اعلام شده است. وردپرس نقش مهمی در فضای ابری Flux ایفا می کند و یک پیوند ارتباطی مهم را فراهم می کند. در میان سایر محصولات Flux و چشم انداز عالی تمرکززدایی.
کلر اضافه کرد که دامنه وردپرس بسیار زیاد است و ما هیجان زده هستیم که FluxWeb3 را به کاربران آن معرفی کنیم.

درباره Flux

Flux Web3 Cloud مجموعه‌ای از خدمات محاسباتی غیرمتمرکز و راه‌حل‌های بلاک چین به‌عنوان سرویس است که قابلیت همکاری و تمرکززدایی را فراهم می‌کند.
محیط توسعه شبیه AWS.
Flux از یک سکه بومی POW (Proof-of-Useful-Work) برای نیرو بخشیدن به این اکوسیستم با ایجاد انگیزه برای میزبان های سخت افزاری، مدیریت زنجیره، و کاهش بازیگران بد با در نظر گرفتن الزامات استقرار سخت افزار استفاده می کند. سیستم عامل Flux روی لینوکس اجرا می شود. این گواهی برای ارائه شبکه ای با معیارهای محاسباتی و توان با دسترسی بالا دارد و از زنجیره بلوکی برای اطمینان از شفافیت در عملیات مدیریت استفاده می کند.