You are currently viewing آموزش NFT – آموزش کسب درآمد از NFT

آموزش NFT – آموزش کسب درآمد از NFT


آموزش NFT – آموزش کسب درآمد از NFT

آموزش NFT یکی از مهم‌ترین مراحلی است که باید برای ورود به دنیای خریدوفروش nft پشت‌سر گذاشت. شما ابتدا باید بیاموزید که اصلا nft چیست، چطور ساخته می‌شود و راه‌های کسب درآمد از آن کدام است و بعد وارد بازار nft شده و مشغول فعالیت حرفه‌ای در آن شوید. برای یادگیری این موضوعات دوره‌های nft زیادی در اینترنت وجود دارد اما به نظر ما بهترین دوره ممکن، دوره آموزش nft نیموگری است که می‌توانید آن را با هزینه اندک و در کوتاه‌ترین زمان ممکن تهیه کنید.

روش های ساخت NFT

nft یا توکن‌های غیر قابل تعویض در ابتدا در سال 2017 معرفی شد و امروزه توانسته درصد بالایی از بازار رمز ارزها را در اختیار بگیرد. برای ساخت nft راه‌های زیادی وجود دارد. قبل از هر چیز باید بدانید که هر فایل گرافیکی مثل نقاشی، صوت، گیف، ویدئو و… که دارای ارزش هنری بوده یا عضوی از یک کلکسیون کمیاب مثل تصاویر مرتبط با یک انیمیشن محبوب باشد را می‌توان به nft تبدیل کرد. برای تبدیل فایل‌های گرافیکی به nft لازم است که از سایت‌های فراهم شده در این زمینه کمک بگیرید. مثلا سایت opensea یکی از مشهورترین این سایت‌ها است.

چه قصدتان ساخت nft در سایت opensea باشد چه هر سایت دیگری، ابتدا لازم است که فایل مورد نظر را مینت کنید. بعد از مینت کردن، باید در سایت مربوطه یک اکانت کاربری بسازید که دارای کیف پول باشد. سپس باید در بخش بارگزاری اکانت کاربری خود، فایل مینت شده را بارگزاری کرده و بعد از اضافه کردن یک کپشن مناسب آن را وارد بازار nft کنید تا مورد توجه کاربران قرار گرفته و برای آن مشتری یافت شود. نکته مهم برای این که فایل شما مورد توجه مشتری قرار گیرد این است که حتما از نظر هنری جذابیت بصری داشته باشد.

کسب درآمد از NFT

ساخت و فروش nft تنها راه کسب درآمد از این بازار نیست. برای این که بتوانید در بازار nft بصورت حرفه‌ای مشغول کسب درآمد شوید لازم است که حتما راه‌های دیگر کسب درآمد در این بازار را هم بشناسید. این راه‌ها شامل ترید کردن، استخراج و انجام بازی آنلاین در فضای اتریوم است. ترید nft که مشابه ترید در هر بازار مالی دیگر انجام می‌شود و شامل بررسی پوزیشن‌‎های خریدوفروش nft و کسب سود حاصل از خریدوفروش nft در این موقعیت‌ها است. برای موفق شدن در ترید nft لازم است که حتما در زمینه تحلیل بازار دانش کافی داشته باشید.

راه دیگر کسب درآمد، یعنی استخراج nft این‌گونه انجام می‌شود که شما با انجام یک‌سری فعالیت آنلاین در سایت‌های مختلف اقدام به استخراج nft کرده و با هولدکردن و فروش آن بعد از مدتی مناسب، درآمد کسب می‌کنید. راه آخر که انجام بازی آنلاین در فضای اتریوم است نیز برای کسانی مناسب است که در زمینه بازی‌های آنلاین حرفه‌ای هستند و می‌توانند در این فضا به کسب امتیار دست یابند. در این نوع بازی‌ها اما امتیاز بصورت nft به شما داده می‌شود و می‌توانید با فروش این nft ها کسب درآمد کنید.


اگر این مطلب برای شما مفید بود لطفا رای بدهید و با دوستانتان به اشتراک بگذارید