You are currently viewing آموزش افزودن کیف پول به سایت وردپرسی

آموزش افزودن کیف پول به سایت وردپرسی


بارگذاری…

اگر شما صاحب یک فروشگاه آنلاین هستید، افزودن کیف پول به حساب کاربری مشتریان می‌تواند یک ایده عالی برای فروش بیشتر شما باشد. در واقع کیف پول به شما این امکان را می‌دهد تا از پرداخت‌های کند، کلاهبرداری‌ها، نرخ‌های بالای ریزش مشتری و محاسبات خسته‌کننده کارمزد تراکنش‌ها جلوگیری کنید. با اضافه کردن این قابلیت به سایت مشتریان شما می‌توانند حساب خود را شارژ و سپس با استفاده از آن پرداخت‌های خود را انجام دهند. خوشبختانه افزودن کیف پول به سایت وردپرس کار چندان سختی نیست و شما می‌توانید با استفاده از یک افزونه این قابلیت را به سایت خود اضافه کنید. بنابراین با ما همراه باشید تا شما را با آموزش افزودن کیف پول به سایت وردپرسی آشنا کنیم.

منظور از سیستم کیف پول وردپرس چیست؟

کیف پول یک ایده عالی برای بهبود فروشگاه آنلاین است. در واقع؛ این سیستم به شما این امکان را می‌دهد تا یک کیف پول دیجیتال را به سایت خود اضافه کنید تا مشتریان بتوانند از طریق آن پرداخت‌های خود را انجام دهند. شما می‌توانید به مشتریانی که در سایت شما ثبت‌نام کرده‌اند این اجازه را بدهید تا تنها با چند کلیک محصولات و یا خدمات فروشگاه شما را خریداری کنند.

آموزش اضافه کردن کیف پول به سایت وردپرسی

یکی از بهترین و ساده‌ترین روش‌ها برای افزودن بخش کیف پول به پنل کاربری وردپرس، استفاده از یک افزونه وردپرس است. افزونه‌های مختلفی در این خصوص ارائه شده که یکی از بهترین آن‌ها پلاگین Wallet System for WooCommerce است. این یک افزونه کیف پول دیجیتال وردپرس است که به شما کمک می‌کند تا یک سیستم کیف پول دیجیتال را در فروشگاه ووکامرس خود پیاده‌سازی کنید و به مشتریان امکان می‌دهد محصولات و خدمات شما را با پرداخت‌های دیجیتال سریع خریداری کنند. این یکی از سریع‌ترین افزونه‌های پرداخت وردپرس محسوب می‌شود.

مشتریان می‌توانند با استفاده از روش‌های پرداخت موجود در فروشگاه شما به کیف پول ووکامرس خود پول اضافه کنند و لیست تراکنش‌های کیف پول خود را مشاهده کنند. افزونه Wallet for WooCommerce به طور قابل توجهی سرعت پردازش سفارش و پرداخت را بهبود می‌بخشد. میانگین مدت تسویه حساب را کوتاه می‌کند زیرا مشتریان می‌توانند هر بار بدون وارد کردن جزئیات تراکنش، کالاها را در عرض چند ثانیه پرداخت کنند.

برخی از ویژگی های افزونه Wallet for WooCommerce

 • هم کاربران و هم ادمین‌ها می‌توانند کیف پول خود را از طریق روش‌های پرداخت موجود شارژ کنند
 • مشاهده تراکنش‌های کیف پول
 • انتقال مبلغ کیف پول به سایر کاربران
 • دریافت اعلان‌هایی در مورد شارژ کیف پول، اعتبار کیف پول و کسر مبلغ کیف پول
 • به عنوان یک روش پرداخت کامل و جزئی کار می‌کند
 • از کد کوتاه (wps-wallet) برای نمایش کیف پول کاربر استفاده کنید
 • محدودسازی عملکردهای کیف پول برای کاربران
 • مشاهده موجودی کیف پول و تاریخچه تراکنش همه کاربران
 • از همه کاربران به صورت انبوه یا جداگانه وجوه اضافه دریافت یا حذف کنید
 • مشاهده تمام سفارشات شارژ کیف پول در لیست سفارشات جداگانه در قسمت ووکامرس
 • و بسیاری از ویژگی‌های دیگر

نحوه افزودن کیف پول به وردپرس

برای افزودن قابلیت کیف پول به سایت خود می‌توانید از افزونه Wallet for WooCommerce استفاده کنید. این افزونه به صورت رایگان در مخزن وردپرس به ثبت رسیده، بنابراین می‌توانید خیلی ساده آن را در سایت خود پیاده‌سازی کنید.  اگر با طریقه نصب افزونه آشنایی ندارید می‌توانید مطلب “چگونه در وردپرس افزونه اضافه کنیم؟ راه های نصب پلاگین در وردپرس” را مشاهده کنید.

پس از فعال شدن افزونه اولین قدم این است که «سیستم کیف پول برای ووکامرس» را از تنظیمات عمومی فعال کنید. پس از آن، می‌توانید به پیکربندی ویژگی‌های مختلف ادامه دهید.

راه‌اندازی اشتراک Top up

این افزونه اشتراک شارژ ارائه می‌دهد. می‌توانید فاصله اشتراک و تاریخ انقضای آن را تنظیم و مشتریان می‌توانند مبلغ شارژ خودکار را انتخاب کنند. این باعث می‌شود که کاربران همیشه پولی برای خرج کردن در کیف پول ووکامرس خود داشته باشند. با ادامه چگونگی اضافه کردن کیف پول به سایت وردپرسی همراه باشید.

گزینه‌های پرداخت جزئی برای کاربران کیف پول

زمانی ارزش سفارش بزرگتر از موجودی کیف پول است که گزینه پرداخت جزئی را برای ارسال سپرده جزئی انتخاب کنید. برای ذخیره تغییرات خود، روی دکمه “ذخیره تنظیمات” کلیک کنید.

نکته1: اگر موجودی کیف پول ووکامرس از ارزش کل سفارش بیشتر شود، به عنوان یک گزینه پرداخت عمل می‌کند.

نکته2: اگر موجودی کیف پول ووکامرس شما کمتر از مقدار کل سفارش باشد، به عنوان یک روش پرداخت جزئی عمل می‌کند.

مبلغ کیف پول مشتریان خود را ویرایش کنید

در ادامه نحوه قرار دادن کیف پول در سایت وردپرسی، نوبت به ویرایش مبلغ کیف پول مشتریان می‌رسد. در ابتدا وارد صفحه کاربران خود شوید. سپس می‌توانید مقدار کیف پول را به صورت انتخابی ویرایش کنید. علاوه بر این، می‌توانید از دکمه View برای مشاهده تاریخچه تراکنش‌های کاربران کیف پول استفاده نمائید.

دانلود تاریخچه تراکنش

در ادامه آموزش طریقه افزودن کیف پول به سایت وردپرسی با دانلود تاری.خچه تراکنش‌ها آشنا می‌شویم. حتی پس از قابلیت استفاده بیشتر کیف پول ووکامرس، همه کاربران عادت‌های پرداخت خود را تغییر نمی‌دهند. اما همچنان باید داده‌های تراکنش کاربران کیف پول را ثبت کنید. برای انجام این کار، می‌توانید تاریخچه تراکنش همه کاربران را در یک فایل پی‌دی‌اف برون‌ریزی کنید.

محدودسازی دسترسی کاربران به ویژگی‌های کیف پول

با تمامی سیستم‌های پرداخت، امنیت یک نگرانی مهم است زیرا همه کاربران در فروشگاه آنلاین شما به خوبی بازی نمی‌کنند. سیستم کیف پول به شما این امکان را می‌دهد تا دسترسی آن‌ها را به همه ویژگی‌ها محدود و پرداخت‌های آنلاین خود را ایمن کنید. بنابراین فقط آموزش نحوه فعال سازی کیف پول در سایت های وردپرسی کافی نیست و باید درخصوص موارد امنیتی آن نیز موارد را رعایت کنید.

سوالات متداول

بهترین افزونه کیف پول ووکامرس کدام است؟

افزونه‌های مختلفی برای کیف پول وجود دارد که برخی از بهترین آن‌ها عبارت است از: افزونه TeraWallet، افزونه WC Wallet، افزونه YITH WooCommerce Accounts Funds و…

کاربرد کیف پول ووکامرس چیست؟

با استفاده از کیف پول، مشتریان شما می‌توانند حساب خود را شارژ کنند و در مواقع مورد نیاز از آن برای پرداخت استفاده کنند.

جمع‌بندی

کیف پول ووکامرس یک قابلیت بسیار عالی برای فروشگاه شما محسوب می‌شود. این به مشتریان شما کمک می‌کند تا بدون کارمزد پرداخت‌های خود را انجام دهند، به صورت سریع و بدون وارد کردن شماره کارت پرداخت انجام دهند و … . ما در این مطلب آموزش افزودن کیف پول به سایت وردپرسی را در اختیار شما قرار دادیم. امیدوارم این مطلب مورد رضایت شما عزیزان قرار گرفته باشد.

منبع: wpswings